Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Twitch Prime Valorant Dropları Nasıl Alınır?

Oyuncular Twitch Prime Valorant Drop işlemini nasıl yapabilirler? Ülkemizde uzun zamandır yayıncılar tarafından çok sık tercih edilen Twitch’de Prime Valorant droplarının nasıl alınacağını anlatıyoruz. Twitch Prime Valorant Loop nasıl alınır?


Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan League of Legends’in yapımcısı olan Riot Games tarafından piyasaya sürülen oyun ilk çıktığı günden itibaren oldukça popüler bir hal aldı.

Oyun gerek yayıncılar tarafından gerekse de oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. İlk günden itibaren büyük ilgi gören oyun son zamanlarda Twitch ile birlikte sürdürdüğü çalışmada yayın izleyen izleyicilere belirli droplar dağıtmakta.

Valorant drop dağıtan yayıncıları izlemek oyunu kapalı beta sürümünde oynamak isteyen oyuncular içinde bir fırsat sunmakta. Üstelik yapılması gereken tek şey drop dağıtan yayıncıları izlemek. Yayın izlenirken düşen drop izleyiciye bildirim şekilde gönderilmekte. Bildirimleri gören her izleyici drop kazanmış demektir. Peki Twitch Prime Valorant Drop nasıl alınır?

Twitch Prime Valorant Dropları Nasıl Alınır?

Twitch Prime Valorant Dropları Nasıl Alınır?

  • Hali hazırda kullanılan Prime Gaming üyeliği varsa Twitch hesabınıza giriş yapın.
  • Twitch’in Prime Gaming web sitesindeki Valorant sayfasını ziyaret edin.
  • Netter Treder Gun Buddy eşyasının yanındaki ”Claim” yazısının üstüne tıklayın.
  • Artık eşyayı oyun içi envanterinizde bulabilirsiniz.

Dropların hesaba aktarılması için yapılması gereken işlemler son derece basittir. Yayını izlerken herhangi bir şekilde drobun size düştüğünü ve bildirim geldiğini gördüğünüzde yapacağınız basit işlemler ile gelen eşyayı oyun içi envanterinize son derece hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Öncelikli olarak Twitch adresine ulaşılmalıdır. Burada aktif bir Prime Gaming üyeliği olan hesaba giriş yapılır. Bu işlem sonrasında Twitch’in Prime Gaming web sitesindeki Valorant sayfası ziyaret edilmelidir. Netter Trender Gun Buddy eşyasının yanında “Claim” yazısının üstüne tıklayarak eşya oyun içi envantere aktarılır. Bu sayede eşya oyun içerisine girildiğinde envanter içerisinde bulunabilmektedir.

Hesap Nasıl Bağlanır?

Öncelikle Twitch.TV ile Twitch Prime‘ın iki ayrı şey olduğunu netleştirelim. Oyuncularımızın pek çoğu halihazırda hesaplarını Twitch Prime ile bağlamış durumda (süper olay). Ancak bahsi geçen aşırı havalı durumlardan bazıları yalnız Twitch.TV için geçerli; bu da Prime’ı olmayan oyuncuların da bu işin ekmeğini yiyebileceği anlamına geliyor.

Riot Hesabı’nı Twitch.TV’ye bağlayarak ayrıca, gelecekte Twitch Drop sistemini kullanacak oyunlarımızın betasına katılma ihtimalini de arttırabilirsin. Heyecana dahil olmak istiyorsan seni şöyle Twitch’e, hesabını bağlamaya doğru alalım! Yapman gereken tek şey Riot Games’i bulup Bağlan’a (Connect) tıklamak. Ardından adımları takip etmen yeterli.

Twitch Prime Valorant Dropları Nasıl Alınır?

Twitch Prime Valorant Dropları Nasıl Alınır?

Twitch Prime Valorant Dropları Nasıl Alınır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu