Tiktok Takipçi Satın Al

Turtle Beach Recon 70 Serisi Oyun Kulaklığını Duyurdu

Oyun seslerinde dünya lideri olan Turtle Beach (NASDAQ: HEAR), bugün yepyeni Recon 70’i tanıttı.

Şirketin en son güçlü ve uygun fiyatlı kablolu oyun kulaklığı serileri ve Turtle Beach’s Recon 50. Recon 70, oyunculara ihtiyaç duydukları avantajı herhangi bir platformda sunmak için inşa edilmiştir. 29,99 £ değerinde bir MSRP’ye sahip olan Recon 70, güçlü 40 mm kulak üstü hoparlörler sayesinde yüksek kaliteli oyun sesleri sunar ve Turtle Beach’in imzası yüksek hassasiyetli flip-to-mic mikrofona sahiptir.


Recon 70’in hafif tasarımında yastıklı ve ayarlanabilir bir kafa bandı bulunurken, suni deri ile sarılmış kulak yastıkları eşsiz bir rahatlık sağlar, böylece oyuncular maça odaklanabilir ve kazanacakları oyunları güvence altına alabilir.

Turtle Beach Recon 70 Serisi Oyun Kulaklığını Duyurdu

Nintendo Switch için Recon 70, imzalı kırmızı vurgular ile şu anda www.turtlebeach.com adresinde ve Kuzey Amerika’daki katılımcı perakendecilerde mevcuttur. Ek olarak, Recon 70’in Xbox One ve PlayStation 4 için siyah-beyaz modelleri, 1 Mayıs 2019’dan itibaren Kuzey Amerika’da satışa sunulacak ve şu an için www.turtlebeach.com adresinde mevcut olacaktır. Ayrıca 1 Mayıs 2019’da da mevcut olacak PS4 için Recon 70’in gece yarısı kırmızı versiyonu da sitelerinde yer alacak.

Avrupa’da, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch için Recon 70 şimdi Birleşik Krallık’taki Argos’ta mevcut ve 1 Nisan 2019 için belirlenen Avrupa bölgelerinde daha geniş bir kullanılabilirliğe sahip. Avrupa’da, Recon 70’in gece yarısı kırmızı versiyonu olacak. Nintendo Switch için Mayıs 2019 sonunda perakende satışa sunulacak. Bu modeller için ön siparişler şu anda www.turtlebeach.com adresinde de mevcut.

“Recon 50, ABD ve Kanada’da son iki yıldır en çok satan kablolu oyun kulaklığıydı1 ve yepyeni Recon 70, selefine rafine tasarımlı ve sessize çevrilebilen büyük mikrofonumuzla inşa etti. Aynı £ 29.99 fiyatla, “dedi Turtle Beach CEO’su Juergen Stark. “Recon 70, daha fazla renk seçeneğiyle de mevcut ve tüm oyun sistemlerine uyumlu olduğundan, Recon 70’in Recon 50’nin piyasadaki” yeterince satan “trendini sürdürdüğünü göreceğimize inanıyoruz.”

Turtle Beach Recon 70 Serisi Oyun Kulaklığını Duyurdu

Günümüzün daha uzun ve daha uzun oyun oturumları yeni normal hale geldiğinde, üstün ses, kristal netliğinde iletişim ve hafif konfor ihtiyacı her zamankinden daha büyüktür ve Recon 70 hepsini sunar. Anahtar özellikler:

Hafif Konfor

Hafif bir kulaklık tasarımı, yastıklı bir kafa bandı ve kulak yastıkları içeren saatlerce süren oyun oturumlarında tam konfor sağlar.

Turtle Beach’in ünlü yüksek hassasiyetli mikrofonu, komutlarınızın her zaman duyulmasını sağlamak için sesinizi yüksek sesle ve net bir şekilde alır. Daha önce üst seviye kulaklık modellerinde mevcut olan mikrofon, kullanılmadığında sessize alınmadığı yoldan çıkarılabilir ve kulaklığın tasarımına karışabilir.

Yüksek kaliteli 40 mm Sürücüler

Üstün 40mm kulak üstü hoparlörler harika bir oyun sesi sunar, böylece her keskin ve alçak ses seviyesini duyarsınız. Suni deri ile sarılmış kulak yastıkları daha fazla konfor, daha iyi bas tepkisi ve daha iyi ses yalıtımı sağlar. Nintendo Switch için tasarlanmıştır ve 3.5 mm bağlantılı Xbox One, PS4 Pro ve PS4, PC ve mobil cihazlarla da harika çalışır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu