Tiktok Takipçi Satın Al

Türkiye’de En Çok İzlenen Yabancı Diziler

Türkiye’de düzgün bir yabancı dizi sitesi bulmak, çok zorlaştı. Artık her yabancı dizi sitesinde bolca reklam ve bolca para kazandıracak araç dönüp duruyor ve bu araçlara karşın eklentiler etkisiz kalabiliyor. Ancak her şeye rağmen, bu sitelerin tarafınıza yabancı dizileri düzgün bir biçimde sunduğu da belirtilebilir. https://www.dizi720p.co olsun diyenler için şüphe yok ki pek çok site 720P yayın sunamıyor, ancak sunan siteler de yok değil. İyi bir araştırmayla, çok rahat bir biçimde 720P dizi izleyebileceğiniz pek çok site bulabilmeniz mümkün. Bu yazımızda sizin için 720P dizi izleyebileceğiniz sitelerde en çok izlediğiniz yabancı dizileri sunacağız. Siz de bu listeden yararlanarak önerilerimizi izleyebilirsiniz.

Gotham

Suç temasını ele alarak hazırlanan Gotham, 2014 yılından bu yana devam ediyor ve uluslararası alanda dizinin kazandığı 1 Primetime Emmy ödülü mevcut. Bakıldığında, şüphe yok ki bu ödül muhteşem ve dizinin kalitesini de kanıtlıyor. Gotham izlemeyenlerin, daha önce Gotham hakkında bildikleri tek şey, Batman adlı süper kahramandır. Ancak, bir zamanlar bu şehirde Batman yokken, güvenlik güçlerinin nasıl çalışageldiği hakkında bir fikriniz var mı?


Batman’dan öncesini ele alan Gotham dizisi, tüm zamanların en iyi suç ve polisiye temalı dizisi olarak görülüyor ve şüphe yok ki Türkiye’de en çok izlenen dizilerden bir tanesi.

Supergirl

Superman, Türkiye’de çocukluk aşkıdır. Hiç şüphesiz Superman’i bilen neslin bugünlerde 25’lerinde olduklarını biliyoruz ve her biri, Supergirl’e de öyle ya da böyle aşinadır. Pek çok filmde, Superman’ın yanında gördüğümüz kuzeni Supergirl izleyicilerinin karşısına bir diziyle çıkma kararı aldı ve usta senaristler Ali Adler, Greg Berlanti, Andrew Kreisberg bu senaryoyu kaleme aldı. Tüm zamanların en iyi süper kahraman dizilerinden bir tanesi değil şüphesiz ancak nostalji yaşamak isteyen herkesin, ilk tercihi Supergirl oluyor.

Siz de Kripton gezegeninden gelip adaleti sağlamaya çalışan Superman’ın kuzeni Supergirl’in maceralarını, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Uluslararası alanda pek çok ödüle sahip olan Supergirl, sezonlar geçtikçe daha kaliteli hale gelen bir yapıt.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu