Tiktok Takipçi Satın Al

Turkcell’den Güvenli ve Eğlenceli Dijital Servisler Tek Tablette

Artık çocuklar hem güvenle internete girecek, bununla birlikte kendilerine özel keyifli Turkcell servisleriyle dijital dünyayı keşfedecek…

Turkcell, çocuklarımızı dijital dünyanın tehlikelerinden korurken; onların bilgili birer kişi olmalarına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Turkcell Fiber ile sunulan çocuklara özel ailelerin kontrol edebildiği güvenli Alcatel 1T 7 tablette; oyunlaştırılmış eğitim platformu Dijital Zeka DQ, Dergilik, TV+ Çocuk Kanalları, Playcell ve lifebox hazır olarak geliyor, çocuklarımızı zararlı içeriklere karşı koruyor.


Türkiye ve dünyada anne-babalar çocuk oyunu şeklinde görünen tehlikeler yüzünden büyük endişe içinde. Mavi Balina, Momo şeklinde yazılımlar, internet ve toplumsal medyanın her kanalından çocuklara ulaşıp, en değerli varlıklarımıza zarar veriyor. Turkcell, çocukların dijital tehlikeler ve siber zorbalığa karşı bilgili ve sorumlu bireyler olmasını sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Dijital Zeka DQ platformundan sonra, şimdi de çocuklara özel Alcatel 1T 7 tabletle, onları dijital dünyaya en doğru yoldan hazırlıyor.

Aile denetim uygulamasıyla çocuklar her an güvende

Çocukların dijital teknolojileri en güvenli şekilde kullanabilmesini birinci öncelik olarak belirleyen Turkcell, bu tablette anne baba kontrol uygulaması ile hem çocuk aynı zamanda aile için iki ayrı kullanıcı profili sunuyor. Bu özellik yardımıyla, anne ve babalar çocuğun kullanım yapabileceği saatleri ve erişebileceği içerikleri kendisi belirleyebiliyor. Tablette bulunan mavi ışık koruması sayesinde, çocukların gözlerinin zararlı bilgisayar ışıklarından korunmasını sağlanıyor. Alcatel 1T 7 tabletler ayrıca çocuklara özel mavi kılıflarla hediye ediliyor.

Tablet hediyesi ile çocuklara özel uygulamalar

Turkcell’in Dijital Çocuk Fiber web Kampanyası’nın hediyesi olarak verilen bu tabletle; çocuklar Dijital Zeka Eğitim Platformu DQ’dan eğitimler alırken, diğer yandan Dergilik uygulamasında yer alan çocuk dergilerini okuyabilecek, TV+’tan çocuk kanallarını ve eğitici programları izleyebilecek, reklamsız şekilde Playcell uygulamasındaki eğitici çocuk oyunlarına ulaşabilecek ve bulut depolama sistemi lifebox’ta kendi anılarını saklayabilecek. Kampanyaya dahil olanlar ilk ay 100 Mbps ile Turkcell Fiber’in eşi olmayan web hızını da deneyimleyebilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu