Tiktok Takipçi Satın Al

Turkcell’den Dijital Dönüşüm İçin Tam 550 Proje!

Dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olma vizyonuyla kurumsal müşterilerine hizmet sunan Turkcell, 2018’de farklı sektörlerde toplam 550 projeye imza attı. Kurumların rekabet gücünü artıran Turkcell, Türkiye’nin dijital ekonomisini de her geçen gün büyütüyor.

Dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olma vizyonuyla kurumsal müşterilerine hizmet sunan Turkcell, 2018’de farklı sektörlerde toplam 550 projeye imza attı. Kurumların rekabet gücünü artıran Turkcell, Türkiye’nin dijital ekonomisini de her geçen gün büyütüyor.


Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, dijital altyapı ve teknoloji sağlayıcısı olma vizyonuyla kurumları ileriye taşıyacak kritik projelere imza atmaya devam ediyor. Kurumsal alanda uçtan uca çözüm yaklaşımını benimseyen şirket, ‘Dijital Entegrasyon ve BT Çözümleri’ organizasyonuyla müşterilerin her türlü teknolojik ihtiyaçlarına yönelik dijital çözümleri tek noktadan sunuyor. Farklı sektörlerden müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz edip doğru çözümler oluşturan Turkcell; network, güvenlik ve sistem yönetimi, uygulama yönetimi, son kullanıcı desteği, veri merkezi hizmetleri, dijital dönüşüm, nesnelerin interneti, mobil uygulamalar ve mobil kullanıcı desteği gibi çözümleri iş süreçlerine uygun şekilde sunmaya devam ediyor.

Altyapıdan son kullanıcıya kadar

Hayata geçirilen projelerle firmalar, tüm bilişim ihtiyaçlarını Turkcell’e emanet edebiliyor. Erişim hizmetlerinden, veri merkezi ve bulut hizmetlerine anahtar çözümler sunan Turkcell teknolojisiyle şirketler hiçbir yatırım bütçesine gerek duymadan dijital dönüşüm yolculuğuna çıkabiliyor. İşletim sisteminden başlayıp en tepedeki uygulama katmanına kadar ihtiyaç duyulan tüm servis ve hizmetleri sunan Turkcell, son kullanıcı desteğini de içerecek şekilde uçtan uca çözümler oluşturuyor.

‘Türkiye’nin dijitalleşmesine katkı sağlıyoruz’

[sp-related style=”light” id=”30001″]

Bu önemli tablo ile ilgili konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, “Dijital Entegrasyon ve BT Çözümleri vizyonumuz doğrultusunda 2017 yılında 200’ün üzerinde projeyi hayata geçirmiştik. 2018 itibarıyla ise proje sayısı 550’yi geçti. Bu projelerde her sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz edip doğru çözümü adresliyor ve proje yönetim ekibimizle çözümlerimizi iş süreçlerine uygun şekilde uygulamaya alıyoruz. Bunlara ek olarak, ülkemizi ileriye taşıyacak yeniden yapılanma süreçlerinde, kritik iş ortağı olma misyonunu benimsiyoruz” dedi.

Bu doğrultuda kamu sektöründe de önemli projelere imza atan Turkcell, sağlıkta dijital dönüşümün öncüsü olan “Şehir Hastaneleri”nde de etkin rol alıyor. Türkiye genelinde öğrencilerin yeteneklerini keşfetmek üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı ile hayata geçen “Yetenek Tarama” projesinde de Turkcell’in imzasının bulunduğunu belirten Erkan, şöyle devam etti: “Farklı sektörlerde yaptığımız yüzlerce projeyle dijitalleşmenin kurumların her seviyedeki organizasyonuna etkilerinin farkındayız. Kurumlarda da bu farkındalığı yaratmak, işlerine değer katmak ve Türkiye’nin dijitalleşmesine katkı sağlamak için Turkcell olarak çözüm ve hizmetlerimizle müşterilerimizin yanındayız.”

Turkcell, kendi işini yapan kurumsal işletmelerin ihtiyaçlarına özel, sektörel dijital çözümler geliştiriyor. Bu çözümleri oluşturan parçaları, müşterilerin değişen iş ve operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için her geçen gün gelişim sağlayan Turkcell, teknolojinin getirdiği yeniliklerle donatıyor. Turkcell böylece firmaların raf ürünlerindeki kullanmadıkları özellikler yerine ihtiyaçlarına uygun ve avantaj sağlayacakları fırsatlarla bir araya gelmelerine öncülük ediyor.

Maliyetler azalıyor, verimlilik artıyor

Turkcell’in çeyrek asırlık deneyimi sayesinde geliştirilen süreç, otomasyon ve entegrasyonu ile kurumlar, maliyetleri azaltan ve verimliliğini artıran IOT (nesnelerin interneti) çözümlerine kavuşturuluyor. Veri odaklı anlayışların ve sensörle bütünleşik sistemlerin bir araya getirilmesini sağlayan Turkcell, işletmelerin envanter yönetimi, insan kaynakları yönetimi, güvenlik, enerji ve ulaşım dahil olmak üzere birçok alanda operasyonlarını iyileştirmesine de yardımcı oluyor.

7500 Turkcell çalışanı Elçiler Zirvesi’nde buluşacak

Turkcell, mağaza çalışanlarını bilgilendirmek ve motivasyonunu artırmak için düzenlediği Elçiler Zirvesi’nin bu yıl 11’incisini KKTC’de yapacak. Beş farklı gruptan 7.500 Turkcell çalışanının katılımıyla KKTC’de gerçekleştirilecek  organizasyonda, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akça, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ve Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan elçilerle bir araya gelecek. Bu yıl ‘Gücünü Hisset’ mottosuyla gerçekleştirilecek etkinlikte, Turkcell’in vizyonu ve global hedeflerinin yanı sıra Turkcell elçilerinin güçlerinin farkına varması ve daha başarılı bir iş hayatı için yapılması gerekenler aktarılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu