Turkcell Yeni Teknolojiler ile Güçleniyor: SD-WAN - TeknoDiot.com

Turkcell Yeni Teknolojiler ile Güçleniyor: SD-WAN

Abone Ol 

Turkcell dijital bir Türkiye için kurumları, yazılım tabanlı SD-WAN teknolojisi ile güçlendiriyor.

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, kurumların dijital dönüşümlerinde kritik bir rol oynayan kurumsal bulut ve yazılım tabanlı ağ hizmetlerini, operatör yetkinlikleriyle birleştiriyor. Kurumların tüm Internet, VPN ve güvenlik hizmetlerine tek cihazda ulaşmalarına olanak sağlanıyor ve kurumlar ihtiyacı olan teknoloji yatırımına ayrıca kaynak ayırmak durumunda kalmıyor.

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, Türkiye’nin dijital ekosistemine katkı sağlamaya ve kurumların hayatını kolaylaştıracak hizmetler sunmaya devam ediyor. Kurumların uçtan uca bilgi teknolojileri ihtiyaçlarını tek elden sunan Turkcell, şimdi de SD-WAN teknolojisi ile kurumların ağ hizmetlerini dijitalleştiriyor.

SD-WAN çözümleri, kurumların operasyonel maliyetlerini azaltırken, kaynakların daha iyi yönetilmesine ve tek bir cihaz üzerinden çoklu katma değerli hizmet sunulmasına imkan sağlıyor. Ürüne bağlı gelişen kurumsal teknoloji hizmetlerinin yarattığı karmaşayı ve kaynak israfını önlemek için kurumlar, Turkcell’in SD-WAN hizmetini tercih ediyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Turkcell Yeni Teknolojiler ile Güçleniyor: SD-WAN

Tüm çözümler tek adreste

Kurumsal müşteriler Turkcell ile; eş zamanlı olarak erişim hizmeti, SD-WAN hizmet platformu, katma değerli güvenlik servisleri ve tüm sürecin yönetim ve desteğini tamamen çözüyor. Böylece her hizmet için farklı tedarikçi kullanımını ve vakit kaybını ortadan kaldırıyor. Kesintisiz işlem imkanı sağlayacak olan Turkcell SD-WAN hizmeti ile hızlıca şube açılışı, veri taşıma, raporlama, ağ izleme, uygulama destekli önceliklendirme, güvenlik hizmetleri devreye alınabilirken ağ birleştirme yöntemiyle de yüksek bant genişliği sağlanabiliyor.

Bu hizmete nasıl ve nereden ulaşılabilecek?

Turkcell güvencesi ile SD-WAN hizmetine erişmek isteyen şirketler, Turkcell Bulut satış portalından yeni şube açma, mevcut hizmete ek yeni hizmet ekleme, sipariş, provizyon ve kurulum işlemlerini, tek ekrandan yönetebilecek. Ayrıca bu çözüm müşteriye kendi kurulumunu yapma imkanı da sağlayacak.

Göz atın:   Turkcell'in Bayram İçin Yurtdışı Sürprizi!

SD-WAN’ın sağladığı avantajlar

  • Hat birleştirme ile yüksek bant genişliği kullanım imkanı
  • Tek cihaz ile çoklu hizmet yönetimi
  • Detaylı görüntüleme ve raporlama ile ağı anlık takip
  • Maliyetten ve zamandan tasarruf
  • Uygulama bazlı trafik mühendisliği

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu