TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Turkcell Haberleri » Turkcell’den Sağlık Çalışanlarına 5GB İnternet ve 500 Dakika Hediye!

Turkcell’den Sağlık Çalışanlarına 5GB İnternet ve 500 Dakika Hediye!

Turkcell'den Sağlık Çalışanlarına 5GB İnternet ve 500 Dakika Hediye!

Turkcell’den sağlık çalışanlarına bol GB’lı teşekkür alkışı niteliğinde bir hediye geldi.

Turkcell, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele için durmaksızın görev başında olan sağlık çalışanlarına destek amacıyla özel bir iletişim paketi hazırladı. Bu kapsamda sağlık sektöründe görevli Turkcell’lilerin hatlarına ücretsiz 500 dakika konuşma ve 5 GB internet paketi tanımlayacak.

Turkcell, Türkiye’yi de tehdit eden yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadelede fedakarca hizmet veren sağlık çalışanlarına destek olmak için harekete geçti. Turkcell hattı kullanan sağlık çalışanlarına kendi tarifelerine ek olarak ücretsiz 500 dakika konuşma ve 5 GB internet paketi tanımlayacak.

Turkcell daha önce de devletimizin aldığı önlemlere destek vermek amacıyla yurtdışında olan müşterilerimizin dünyanın her yerinden Dışişleri Bakanlığımızın 7/24 hizmet verdiği Konsolosluk Çağrı Merkezi’ne (+90 312 292 29 29) yapacakları aramaları ücretsiz hale getirmişti.

Turkcell'den Sağlık Çalışanlarına 5GB İnternet ve 500 Dakika Hediye!

Vodafone’dan sonra Turkcell’de harekete geçti

Turkcell ayrıca dijital servisleri ile hangi operatörün hattını kullanırsa kullansın evden çalışmaya devam eden tüm vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Evlerinde bulunanlar Türkiye’nin iletişim ve yaşam platformu BiP üzerinden yakınlarıyla mesajlaşıp görüntülü olarak görüşürken, evden çalışmak durumunda olanlar da toplantılarını 10 kişiye kadar görüntülü konferans imkanı sunan BiP üzerinden yapabiliyor.

TV ve film izlemek isteyenler için TV+, müzikseverler için fizy, evlerinde geçirdikleri zamanda gazete ve dergi okumak isteyenler için Dergilik uygulamasının yanı sıra Yaani arama motoru ve paraya veya kredi kartına dokunmadan tüm ödemelerin güvenli şekilde gerçekleştirilebildiği Paycell uygulamaları da tüm operatör kullanıcılarına hizmet veriyor.

Turkcell'den Sağlık Çalışanlarına 5GB İnternet ve 500 Dakika Hediye!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


WhatsApp’a Süper Bir Özellik Daha Geliyor

Buğra Noyan

Twitter, Bir Yeni Özellik Daha Getiriyor

Buğra Noyan

Facebook’a Veri Skandalı İçin 5 Milyar Dolara Para Cezası

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.