Tiktok Takipçi Satın Al

Turkcell Platinum ile Samsun’da Golf Heyecanı

Turkcell Platinum ayrıcalığıyla golf heyecanı Samsun’da yaşanıyor.  Turkcell Platinum Golf Challenge Samsun, 31 Ağustos – 1 Eylül tarihlerinde Samsun Golf Kulübü’nde gerçekleştiriliyor.

İş, sanat ve cemiyet dünyasını buluşturacak turnuvada, iki gün boyunca 88 golf sporcusu 6 farklı kategoride kupayı kazanmak için yarışacak. TURKSPORU’nun en büyük destekçisi Turkcell, Türkiye’de golf turizminin gelişmesine öncülük etmeyi sürdürüyor.


Bu yıl ilki düzenlenecek olan Turkcell Platinum Golf Challenge Samsun, 31 Ağustos’ta kapılarını açıyor. Samsun Golf Kulübü’nde gerçekleştirilecek turnuva, 1 Eylül akşamı gerçekleştirilecek görkemli bir ödül töreniyle sona erecek. İş, sanat ve cemiyet dünyasının önemli isimlerinin de yer aldığı Turkcell Platinum Samsun Golf Turnuvası’nda, ulusal ve uluslararası 88 sporcu mücadele edecek.

Turkcell Platinum ile Samsun’da Golf Heyecanı
Samsun Golf Kulubü (Gece)

Turnuvaya, başta Samsun geçen dönem Büyükşehir Belediye Başkanı ve Samsun Golf Kulübünün Onursal Başkanı Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yilmaz, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kıbrıs Golf Federasyon Başkanı Soner Yetkili, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu olmak üzere Nihat Özdemir, Fikret Öztürk, Cemal Kalyoncu’nun da aralarında yer aldığı birçok ünlü ismin katılması bekleniyor.

Kıyı şeridinde ve dünya standartlarında

Samsun Atakum Sahili’nin başında, Atakum ilçesinin hemen girişinde yer alan Samsun Golf Sahası, dünya standartlarında özellikler barındırıyor. Samsun Golf Kulübü, Karadeniz’in ilk ve tek golf sahası olmasının yanı sıra, deniz dolgusuyla yapılan dünyadaki ilk saha özelliğini de taşıyor. 650 dönümlük açık alana kurulan sahada 18 çukur bulunuyor. 6.092 metre uzunluğunda, kıyı şeridinde yer alan ‘Links’ tipinde Türkiye’nin ikinci sahası olma özelliği taşıyan Samsun Golf Sahası, aynı zamanda Türkiye’de bir belediye tarafından yapılan halka açık tek golf alanı olma özelliklerini taşıyor.

Turkcell Platinum ile Samsun’da Golf Heyecanı
Turkcell CEO Kaan Terzioğlu

Saha, zorluk derecesinin yüksek olması nedeniyle golfçülerin ilgi odağı oldu. 3.000 metrekarelik kapalı alanı bulunan tesis içerisinde golfçülerin ihtiyaçlarını karşılayan birimler yer alıyor. USGA standartlarına uygun olarak ünlü golf mimarı Kevin Ramsey’in tasarladığı tesis, modern fitness salonunu ve dünya mutfağının bütün lezzetlerinin tadılabileceği restoranını da içinde bulunduruyor.

Turkcell Platinum ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor

Turkcell Platinum Golf Challenge Samsun’un destekçisi Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Platinum, interneti bol paketler sunmaya devam ediyor. TV+, fizy, Dergilik ile cep telefonundan özgürce TV izleme, müzik dinleme ve gazete-dergi okuma ayrıcalığını tatilde de yaşatan Turkcell Platinum, yazlık mekanlarda, yurtdışı seyahatleri ve vize işlemlerinde, konser ve aktivitelerde indirim ve avantajlar sağlıyor. Müşterilerine hayatın her alanında keyif, konfor ve hız katmak için ayrıcalıklar sunan Turkcell Platinum ayrıca, bu yaz rüya şehirler programı kapsamında gidiş-dönüş uçak bileti kazanma şansı sunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu