TeknoDiot
     
     
     

Türk Telekom’dan 1 GB İnternet Hediye

Türk Telekom'dan 1 GB İnternet Hediye

Türk Telekom, ‘moduna göre özgürce müzik’ deneyimi sunan ve internet paketinden harcamayan müzik platformu Muud’u indiren mobil abonelerine 1 hafta boyunca geçerli olmak üzere 1 GB internet hediye ediyor.

31 Ocak 2019’a kadar devam edecek kampanya ile Türk Telekom aboneleri interneti özgürce kullanırken Muud’un milyonlarca şarkılık arşivinin keyfini ilk 1 ay boyunca ücretsiz yaşayacak.

Türk Telekom’un ‘moduna göre özgürce müzik’ deneyimi sunan müzik platformu Muud, abonelerine internet hediye ediyor. Türk Telekom mobil abonelerinin internet paketinden harcamayan Muud, arşivinde bulunan 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleme imkanı sunuyor.

Türk Telekom'dan 1 GB İnternet Hediye

[sp-related style=”light” id=”31105″]

31 Ocak 2019’a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Muud’u indiren ve kayıt olan tüm Türk Telekom mobil aboneleri tarifelerine ek 1 GB internet kazanacak ve ilk bir ay boyunca Muud’da ücretsiz müzik dinleyebilecek. Muud kullanıcıları kampanya kapsamında kazandıkları interneti 1 hafta boyunca diledikleri şekilde kullanabilecek.

Günlük hayatın her anında müşterilerinin yanında olan Türk Telekom, müzik platformu ‘Muud’ ile müzikseverlere milyonlarca şarkılık sınırsız bir dijital keyif sunarken müzik dünyasındaki yenilikleri de abonelerine anında duyuruyor. Dijital dünyada giderek yaygınlaşan ‘kişiselleştirme’ konseptine uygun olarak tasarlanan Muud ile müzikseverler bu zengin arşivi kendileri yönetiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


2018 Netflix Verileri Açıklandı

Buğra Noyan

Reklam Ajansı Geçmişin de Geleceğin de Yatırımı

TeknoDiot Bey

Instagram’a Gelen Yeni Özellik!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.