Tiktok Takipçi Satın Al

Türk Gençlerinden PUBG Gerçek Hayat Kısa Filmi

İsmail Saike isimli genç ve arkadaşlarıyla PUBG Mobile’ın gerçek hayata uyarlamasını videoya aktararak YouTube üzerinden paylaştılar.

Çıktığı günden bugüne popüler olan PUBG‘nin mobil sürümü de PC sürümü kadar ciddi anlamada oyuncu kitlesine sahip. İsmail Saike bu kitleyi fark etti ve ortaya gerçekten güzel bir iş koymuş durumda.


İsmail Saike ve ekip arkadaşlarının üzerinde uzun zaman harcadığı kısa filmi sonunda yayınlandı. Gerçekten başarılı bir kısa film olmuş. Bu genç ekip bizlere aslında arka planda büyük bir prodüksiyon olmadan da bu tür güzel işlerin çıkacağını kanıtlamış oldu.

[sp-related style=”light” id=”31619″]

Kendi ekibi ile güzel bir prodüksiyon ortaya koyduğunu videoyu izlediğiniz zaman sizlerde anlayacaksınız. İsmail Saike ise şöyle açıklamalarda bulundu; “1 ay kadar süren bir serüvenin ardından PUBG Gerçek Hayat videosunu yanına soktuk çok emek verdik gerçekten videoyu arkadaşlarınızla paylaşıp sosyal medya hesaplarınızda videoyu yayarak bizlere destek olabilirsiniz.”

İşte PUBG Mobile Gerçek Hayat:

https://youtu.be/J4UrJ150gnY

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu