Tiktok Takipçi Satın Al

Tüm Marvel Sinematik Evren Filmleri Sonunda 4K Versiyonunu Kavuşacak

Marvel hayranlarına güzel bir haber geldi. Marvel sinematik evrem filmleri sonunda 4K çözünürlükte de sunulacak.

Bu son röportajda yapımcılar Victoria Alonso ve Jonathan Schwartz tarafından doğrulandı. Filmler, zaman içinde yayınlandığı gibi 4K’da yeniden düzenlenip güncellenerek yayınlanacak.


Yapımcı Alonso, tüm filmlerimizi 4K’da yeniden düzenleyeceğiz. Bunu yapma sürecindeyiz, bu yüzden her şey oluyor ”dedi. Marvel sonunda 4K’da Marvel Sinematik Evren filmlerinin arka filmlerini yayınlamayı planlıyor.

4K’da mevcut olan sadece birkaç sinematik evrem filmleri var, bu yüzden tüm filmler 4K’da kullanıma sunulduktan sonra hayranlar kesinlikle takdir edeceklerdir. Bununla birlikte, yeniden düzenlenmiş tüm filmler aynı anda kullanılamaz ve bu nedenle biraz beklemeniz gerekecek.

Tüm Marvel Sinematik Evren Filmleri Sonunda 4K Versiyonunu Kavuşacak

4K Blu-ray diskleri ayrıca Disney tarafından yayınlanan birkaç Marvel Studios filmi için piyasaya sürüldü, ancak yine de bazı istisnai durumlar var. Bunlar arasında Iron Man üçlemesi, Thor ve Thor: Karanlık Dünya. Önümüzdeki birkaç ay içinde 4K Blu-ray çıkışı için planlandılar. Eksik olan diğer filmler arasında Doktor Strange, Galaksinin Koruyucuları ve Ant-Man var.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu