AMD

Triangle Strategy’nin PC Çıkış Tarihi Açıklandı

Square Enix’in 13 Ekim’de Steam üzerinden PC için strateji RPG Triangle Strategy oyununu yayınlayacağını duyurdu.

Triangle Strategy, oyuncuların çatışmaya bulaşmış üç güçlü krallığın, Glenbrook, Aesfrost ve Hyzante’nin kaderini belirleyeceği Norzelia kıtasında gerçekleşir. “Saltiron Savaşı”ndan 30 yıl sonra geçen oyuncular, bu yeni çatışmada yollarını bulmaya çalışırken baş karakter Serenoa Wolffort ve sadık arkadaşları, çocukluk arkadaşı Prens Roland, nişanlısı Prenses Frederica Aesfrost ve House Wolffort Benedict’in kahyasına rehberlik edecek.

13 Ekim 2022’den önce Triangle Strategy’nin dijital Standard veya Deluxe Sürümünü PC’de (önceden) satın alan oyuncular , yüzde 10 indirimli ön satın alma indirimi alacaklar. Triangle Strategy Digital Deluxe Edition, Steam Mağazası aracılığıyla PC’de çeşitli Daylife içeren bir paketin parçası olarak da mevcut olacak.

Bu paketi PC’de (Steam) satın alan oyuncular, pakete dahil olan Triangle Strategy Digital Deluxe Edition’da yüzde 10 ve daha sonra, piyasaya sürüldüğünde, çeşitli Daylife dijital sanat kitabını içeren tüm pakette yüzde 29 indirim alacaklar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!