Tiktok Takipçi Satın Al

Toshiba Bellek, Bulut Veri Merkezlerini Hedefleyen NVMe SSD Portföyünü Genişletiyor

ABD merkezli Toshiba Memory Corporation iştiraki Toshiba Memory America, Inc., XD5 Serisi NVMe SSD platformunun, düşük gecikme süresi ve okumada performans tutarlılığı için optimize edilmiş 2,5 inçlik, 7 mm’lik düşük profilli bir form faktörü içinde bulunduğunu açıkladı.

Hem veri merkezi hem de bulut ortamları için geliştirilen yeni 2,5 inç form faktörü XD5 Serisi, NoSQL veritabanları, büyük ölçekli veri madenciliği ve analizi ve akış uygulamaları için idealdir. XD5 Serisi ayrıca Açık Hesap Projesi (OCP) uygulamaları ve sistemleri için de uygundur.


64 katmanlı BiCS FLASH TLC (hücre başına 3 bit) 3D flash bellek üzerine kurulu ve bir PCIe Gen 3 x 4 arabirimine sahip olan yeni XD5 SSD 2,5 inç seçeneği, saniyede 2.700 megabayt’a kadar sıralı okuma performansı sunar (MB / s) ve 7 watt düşük aktif güç tüketimi ile 895 MB / s’ye kadar art arda yazma performansı veriyor. Rastgele okuma / yazma performansı, Saniyede 250.000 / 21.000 Giriş / Çıkış İşlemleri (IOPS) olarak belirtilmiştir, bu da XD5 Serisini yoğun okuma veya yoğun işlem yükleri için öngörülebilir ve güvenilir bir çözüm haline geldiğini gösteriyor.

Toshiba Bellek, Bulut Veri Merkezlerini Hedefleyen NVMe SSD Portföyünü Genişletiyor

Toshiba Memory, gelişen veri merkezi ortamı için flaş yeniliklerle sektöre öncülük etmeye devam ediyor ve uzun vadeli müşteri ilişkilerine kendini adamıştır. Bellek, SSD geliştirme ve fab kapasitesine yapılan önemli yatırımlarla müşteriler, en yeni flash depolama teknolojileri için Toshiba Belleğine güvenebilirler.

Şirket, yeni XD5 2,5 inç SSD’lerinin yanı sıra, 14 – 15 Mart 2019 tarihleri ​​arasında San Jose Kongre Merkezi’ndeki Booth #A1’de yapılacak olan OCP Küresel Zirvesi’nde, A1 veri merkezi SSD’lerinin eksiksiz bir dizisini sunacak. XD5 2.5- inç sürücüler, müşterileri seçmek için örnekleme yapar ve Q2 2019’da kullanılabilirliği planlanıyor.Toshiba Bellek, Bulut Veri Merkezlerini Hedefleyen NVMe SSD Portföyünü Genişletiyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu