Tiktok Takipçi Satın Al

TOGG’un Bursa Gemlik’teki Üretim Fabrikasının Tanıtım Etkinliği Ertelendi

Yerli otomobilin üretilecek olduğu fabrikanın, tanıtım etkinliği TOGG yönetim kurulu tarafından ertelendi.Tanıtım etkinliğinin tarihi önümüzdeki günler içerisinde duyurulacak.

Yerli otomobil olarak tanıtılan TOGG, Bursa Gemlik’te kurulacak olan fabrikada üretime başlayacak. TOGG, kurulacak fabrikanın çalışmaları ile ilgili olarak yarın Bursa Gemlik’te bir tanıtım toplantısı düzenleyecekti.


TOGG yönetim kurulu tarafından bugün yapılan açıklama ile fabrika tanıtım etkinliğinin ertelendiğini öğrendik. TOGG tarafından yapılan açıklamada, büyük bir katılımla düzenlenecek.

TOGG'un Bursa Gemlik'teki Üretim Fabrikasının Tanıtım Etkinliği Ertelendi

Yerli otomobilin üretilecek olduğu fabrikanın tanıtımı etkinliği “Yeniliğe Yolculuk-Gemlik Buluşması”nın ileri bir tarihte yapılacağı açıklandı. TOGG tarafından yapılan açıklamada, fabrikanın tanıtım toplantısının gerçekleştirileceği yeni tarihin yeni açıklamalar ile duyurulacağı belirtildi.

İlgili Makaleler

TOGG tarafından ertelenen etkinliğin sebebi açıklanmadı ancak bir sürü rivayet dolaşmakta.Yeni tarih için ise gözler TOGG’a çevrilmiş durumda.Açıklama bekleniyor. Bursa Gemlik‘te TOGG üretim fabrikası olan kullanılacak alanın eski bir askeri alan olduğu biliniyordu.Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin kararı ile askeri alandan sanayi alanına çevirildi.ÇED süresinin geçtiğimiz haftalarda başladığını biliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu