Tiktok Takipçi Satın Al

TikTok Video Özgeçmiş Özelliğini Başlattı

Gençler arasında popüler olan kısa, eğlenceli videolar ile tanınan bir sosyal ağ olan TikTok, bir işe alım platformu başlattı.


TikTok bir işe alım platformu başlattı. Kullanıcıların iş tekliflerine geleneksel bir özgeçmiş yerine kısa videolarla yanıt vermesini sağlar.


“TikTok Özgeçmişleri resmi olarak açık ve video özgeçmişlerini kabul ediyor. Dünyanın en saygın ve yükselen markalarından bazılarıyla ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Yeni yol, iş arayanların deneyimlerini ve becerilerini iş aramalarında yaratıcı ve özgün bir şekilde sergilemelerine yardımcı olacaktır.

TikTok Özgeçmişleri adlı pilot program geçen Çarşamba günü başladı ve ABD işgücü piyasasıyla sınırlı ve 31 Temmuz’a kadar sürecek. İşe alımcılar iş tekliflerini özel bir web sitesinde yayınlayabilir ve onay belirteçleri bir video göndererek ve buna #TikTokResume hashtag’ini ekleyerek yanıt verebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu