Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

TikTok Küresel Geliri Önceki Aya Göre %14 Düştü

TikTok geliri düştü.

TikTok geliri düştü,gelin detaylara bakalım. Sensor Tower’ın son istatistiklerine göre,  TikTok’un Ağustos ayı  geliri bir önceki aya göre çok düştü.

Veriler,  TikTok’un Apple Store ve Google Store’daki toplam gelirinin Ağustos ayında 88,1 milyon doları aştığını gösteriyor.


Bu, önceki ay elde edilen 102 milyon dolara  göre %14’lük bir düşüş. Bu yıl Nisan’dan Haziran’a kadar olan TikTok geliri sırasıyla 78 milyon dolar, 95.7 milyon dolar ve 90.7 milyon dolar.

Ayrıca, TikTok’un Ağustos gelirinin yaklaşık% 85’i Çin’den gelirken, Amerika Birleşik Devletleri %7,8 Türkiye pazarı yaklaşık %1,4’lük bir paya sahip.

TikTok Küresel Geliri Önceki Aya Göre %14 Düştü

 

TikTok’un ABD’deki pazar payı da ABD yasağı nedeniyle önemli ölçüde küçülüyor. Ağustos ayı itibarıyla Bytedance’ın en büyük dört rakibinin pazar payı% 44’e yükselirken, TikTok’un pazar payı %20 küçüldü.

TikTok Küresel Geliri Önceki Aya Göre %14 Düştü

Şu anda, TikTok’un ABD pazarındaki ana rakip uygulamaları Triller ve Likee.İki uygulama, bu yılın Ocak ayından bu yana ABD’de en iyi uygulamalar arasında yer alıyor. Bunlar arasında Triller, ABD Başkanı Trump’ın sevgisini kazandı.

Peki ya siz TikTok’un gelirinin düşmesiyle ilgili ne düşünüyorsunuz?
: -10000px;” />

TikTok Küresel Geliri Önceki Aya Göre %14 Düştü TikTok Küresel Geliri Önceki Aya Göre %14 Düştü TikTok Küresel Geliri Önceki Aya Göre %14 Düştü TikTok Küresel Geliri Önceki Aya Göre %14 Düştü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Berkay Kınacı

OnePlus hayranı olan hevesli yazar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu