Tiktok Takipçi Satın Al

TikTok, Android’de 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı

TikTok, Play Store’da koronavirüsten dolayı evde olan insanlardan dolayı indirme sayısı artış gösterdi ve 1 milyar yüklemeyi geçti.

Evde yapacak çok az şey olduğunda, insanlar sosyal medyaya yöneldi. Uygulama Mart ayının sonunda Play Store’da en çok indirilen ikinci ücretsiz uygulama olduğu için TikTok bu günlerde en popüler olanlar arasında. Artık o kadar popüler ki Play Store’da 1 milyar yüklemeyi geçti. 


Her ne kadar uygulama son bir yıl içinde popülerlik kazanıyor olsa da, devam eden pandemiden dolayı insanların kullanım oranın da artırdığı görülüyor. Uygulamanın ücretsiz uygulamalar bölümündeki üçüncü konumdan ikinciye yükseldiğini gördük ve şimdi 1 milyar eşiğini geçti.

Bu, pandemi sırasında hoş karşılanmaktan daha fazlası olan sonsuz eğlence için ücretsiz bir kaynak olduğu için mantıklıdır. Aslında, TikTok, bant genişliği tüketimini azaltmak için önlemler almıştır, çünkü hizmetin yaygın kullanımı genel İnternet bağlantısı üzerinde etkili olabilir.

TikTok, Android platformunda 1 milyar indirmeye ulaştı.

TikTok, Android'de 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı

Çin’in başkenti olan Beijing merkezli ByteDance şirketinin ürünü TikTok, 2016 yılının Ekim ayında piyasaya sürülmesinin ardından bir hayli yol kat etti. 2017 yılında Çin’in dışına açılan uygulama, ortaya koyduğu yeni akımlarla insanların ilgisini çekmeyi başardı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu