Tiktok Takipçi Satın Al

Thermaltake, Yeni Anakartlar İçin Ceres 330 TG ARGB Kasa’yı Tanıttı

Thermaltake, Ceres Serisi’nin yeni kasası Ceres 330 TG ARGB Mid Tower Chassis’i piyasaya sürmekten heyecan duyuyor. Bu kasa, gizli bağlantı noktalı anakartları destekleyen ilk kasadır. Thermaltake Ceres 330, serinin ikonik delikli panel tasarımını koruyarak optimal soğutma performansına ulaşmayı hedefliyor. Önceki modellerinden önemli ölçüde farklı olan Ceres 330, maksimum anakart kurulumu desteği sunuyor ve ASUS TUF GAMING Z790-BTF WIFI, ROG MAXIMUS Z790 HERO BTF ve MSI Z790 PROJECT ZERO gibi en yeni gizli bağlantı noktalı anakartlarla uyumludur. Görselliği artırmak için kasa, gizli bağlantı tasarımından faydalanarak ultra temiz bir alanla tasarlanmış olup, Ceres 330 serisi siyah, beyaz ve ortanca mavi renklerde sunulmaktadır.

Thermaltake, Yeni Anakartlar İçin Ceres 330 TG ARGB Kasa'yı Tanıttı


Ceres 330, CES 2024’te ASUS ve MSI anakartlarıyla yapılan bir demo ile tanıtıldı ve gizli bağlantı noktalı anakartları destekleyen özel bir tasarıma sahiptir. Gizli bağlantı noktalı anakart ile karmaşık kabloları arka tarafta düzenleyerek mükemmel kablo yönetimi elde edebilir ve Ceres serisi tarafından oluşturulan büyük miktardaki hava alımına ve egzoz için ön tarafta daha fazla alan bırakabilirsiniz. Bu kasa, standart anakartlara ek olarak ASUS ve MSI’dan gelen ATX gizli bağlantı noktalı anakartları da destekleyebilen özel bir tasarıma sahiptir.

55% delikli panel tasarımına sahip olan bu kasa, olağanüstü soğutma performansı sunabilir. Ayrıca Thermaltake Ceres 330, ön tarafta iki güçlü CT140 ARGB fan ile birlikte önceden takılmış olarak gelir ve önde 280/360 AIO radyatörüne kadar yer açabilir, yüksek kaliteli bileşenleriniz için üstün bir soğutma çözümü sunar. Ayrıca, kasada üst, ön, alt, sol ve sağ taraflarda bulunan çıkarılabilir filtrelerle mükemmel toz korumasını sağlar, böylece tüm donanımın düzgün çalışmasını garanti eder.

Thermaltake, Yeni Anakartlar İçin Ceres 330 TG ARGB Kasa'yı Tanıttı

Thermaltake Ceres 330, sol tarafta 4 mm temperli cam panel içerir ve gizli bağlantı tasarımı tarafından katkıda bulunan düzenli iç yapıyı tamamen sergileyebilir, tüm RGB bileşenlerinizi canlı bir şekilde sergileyebilirsiniz. Ayrıca, Ceres 330, dıştan içeriye tüm renkleri birleştirerek estetiği yükseltir. Şimdi, ön çerçevenin rengi, gövdenin ana rengiyle aynıdır. Daha yakından incelediğinizde, Ceres 330 Snow’un iç aksesuarları, lastik contalar ve PCI yuvaları da dahil olmak üzere beyaza dönüştürülmüştür ve vidalar gümüş renkte tasarlanmıştır, saf ve şık bir görünüm yaratıyor.

Eğer Ceres 330’un görünümünü yükseltmek istiyorsanız, ayrı olarak satılan 3.9″ LCD panel kiti mükemmel bir aksesuardır. LCD, bileşenlerin gerçek zamanlı bilgilerini, saat modunu ve hava durumu modunu sunabilir ve TT RGB Plus 2.0 Yazılımı kullanılarak istediğiniz resimleri veya GIF’leri yükleyebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu