TeknoDiot
     
     
     

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition Bu Yıl Switch’e Geliyor

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition Bu Yıl Switch'e Geliyor

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition 2019’da Switch’e geliyor, CD Projekt RED E3 2019 Nintendo Direct’te duyuruldu.

250 Yılın Oyunu ödülü de dahil olmak üzere 800’den fazla ödül kazanan Witcher 3: Wild Hunt , macera, tehlike ve gizem dolu harika bir açık dünyada kurulmuş bir RPG. Profesyonel canavar avcısı Geralt of Rivia olarak, oyuncuların dünyayı yıkıma yönelten gönderebilecek güçlü bir varlık olan Kehanet Çocuğunu bulmak için yola çıkmaları gerekiyor.

Yol boyunca, cadı kendisini yalnızca güçlü düşmanlarla değil, sonuçları oyunun destansı anlatımı boyunca dalgalanacak zor seçimlerle karşı karşıya bulacak. Bu yıl hem dijital hem de perakende olarak piyasaya sürülecek olan The Witcher 3:Nintendo Switch için Wild Hunt Komple Sürümü , temel oyun ve şimdiye kadar yayımlanan her türlü ek içerikle birlikte geliyor.

Bu, hem hikaye genişlemelerini, hem de Kalp ve Kan ve Şarap Kalplerinin yanı sıra 16 ücretsiz DLC’yi içerir. Toplamda, Tam Sürüm , ilk seferinde gerçek anlamda oynanabilir durumda olan 150 saatin üzerinde oyun sunuyor. Oyun, CD Projekt RED ile yakın işbirliği içinde Saber Interactive tarafından Nintendo Switch’e aktarılıyor.

Complete Edition’ın içeriğinin tamamını barındıran oyun kartına ek olarak, kutu aynı zamanda bir takım fiziksel güzelliklerle birlikte gelecek: The Witcher Universe compendium, oyun haritası ve çıkartmalar.

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition Bu Yıl Switch'e Geliyor

Witcher 3: Wild Hunt , bir Nintendo konsolunda piyasaya sürülen ilk franchise oyunudur, bu seriyi yeni izleyicilere tanıttı ve Geralt of Rivia’nın son macerasını oynayan herkese tekrar deneyimleme şansı verdi. gitmek. Oyunun Nintendo Switch’te yayınlanması ayrıca şu anda satılan serinin 40 milyon kopyasının yarısından fazlasını yapan franchise’ın en çok satan başlığı olarak Wild Hunt’ın statüsünü daha da güçlendirmekle yükümlüdür.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Wolfteam Dergisi’nden 450 TL Değerinde Hediye Kodu

Buğra Noyan

PUBG’nin Son Güncelleme Notları

Buğra Noyan

PUBG 4. Sezon Geliyor! PUBG PC Güncelleme 4.1 Güncelleme Notları

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.