Tiktok Takipçi Satın Al

The Witcher, 2. Sezon Çekimleri Beklenenden Erken Başladı!

Netflix’in en kısa zamanda popüler olan dizisi The Witcher’ın yeni sezon çekimleri beklenenden de daha erken başladı.

The Witcher 2. sezonun başlangıçta 17 Şubat’ta çekime başlaması planlanmıştı, ancak birkaç gün erken başlamış gibi görünüyor.


Aynı şeyin 1. sezonda da olduğunu belirtmek gerekir. Dizide yoğun bir şekilde talep edilen bir değişikliğin gerçekleşmeyebileceği bile görünüyor. Birçoğu Nilfgaard zırhını Witcher video oyun serisinden hatırlıyor ve hem Netflix dizisi hem de video oyunu aynı roman serisinin uyarlamaları olsa da, yorumlarının farklı olduğu açık.

Henry Cavill’in başarılı oyunculuğu, güzel görsel efektler, kostüm tasarımları ve müziklerin birleşimi sonucu ortaya güzel bir iş çıkaran Netflix, 2. sezonun çekimlerine erkenden başlama kararı aldı. Ekip, yeni sezonun çekimlerine birkaç gün erken başlama kararı aldı. Yeni sezonun çekimlerine başlayan ekip, daha kaliteli bir proje üretmek istiyor gibi görünüyor. Bu senenin sonlarına doğru yayınlanacak yeni sezon, ilk sezonda olduğu gibi planlanandan daha erken bir şekilde çekimlere başladı.

The Witcher, 2. Sezon Çekimleri Beklenenden Erken Başladı!

The Witcher, 2. Sezon çekimleri başladı!

The Witcher 3’teki Nilfgaard zırhı siyah ve metalikken, Netflix vitrinleri kırışık, çirkin ve ideal zırhtan daha az alıyor. Bu ilk eleştirildiğinde, showrunner Lauren S. Hissrish, zırhın nasıl üretildiğini ve zırhın estetik yerine nasıl savaşacağını göstermek için karar verildiğini söyleyerek Nilfgaard zırh eleştirisine hitap etti.

Bununla birlikte, Witcher  Netflix serisi, Nilfgaard zırhına hitap edeceğine söz verdi, ancak ekstralar için son kostüm testleri herhangi bir şeyi gösteriyorsa, durum böyle olmayabilir. Redanian Intelligence, kostüm testinden bazı görüntülere elini tutmayı başardı ve aşağıda görüldüğü gibi zırhın kendisi hala aynı.

Nilfgaard zırhı ile ilgili şikayetlerin hacmi ile ilgili olarak , bunun güncellenmemiş olması şaşırtıcı olacaktır, bu nedenle bu zırhın varlığı için çeşitli açıklamalar olabilir. Bir flaş geri, eski çekim veya benzerleri için olabilir veya tamamen bağlantısız olabilir.
Kuşkusuz, bu en olası senaryo gibi görünmüyor, ancak her iki durumda da pek çok hayranı rahatsız etmeyebilir. İlk sezon Witcher tüm eleştirmenler değilse, hayranları ile de gerçekleştirilir ve ilginç olacak, böylece sezon 2 ile veya uygun Nilfgaard zırh olmadan, o sihirli yeniden ele geçirmek olup olmadığını görmek için
The Witcher, 2. Sezon Çekimleri Beklenenden Erken Başladı! The Witcher, 2. Sezon Çekimleri Beklenenden Erken Başladı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu