Teknoloji Haberleri

The Sinking City Ertelendi!

Yayıncı Bigben ve geliştirici Frogwares, H.P. Lovecraft’ın çalışmalarından esinlenen macera oyunu The Sinking City çıkış tarihi normalde 21 Mart’dı ancak oyun malesef ertelendi! İşte tüm detaylar;


Frogwares’in erteleme ile ilgili olarak yaptığı resmi açıklama ise şöyle: “Önümüzdeki birkaç ay boyunca pek çok oyun çıkış yapacak ve büyük AAA oyunların da Şubat ayını doldurmasından sonra, ekip oyunu daha az kalabalık bir zaman diliminde çıkarmaya karar verdi. Ekstra süre ayrıca küçük iyileştirmelere ve oyunu parlatmaya da yarayacak.”

The Sinking City oyunu normalde 21 Mart tarihinde yayınlanacaktı ancak 27 Haziran’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Oyunun Steam sayfasında yazılanlara göre Türkçe altyazı desteği sunacak. Erteleme ile ilgili paylaşılan video açıklamayı aşağıdan izleyebilirsiniz.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı