The Sims 4 Rekor Kazanç Elde Etti - TeknoDiot.com

The Sims 4 Rekor Kazanç Elde Etti

Abone Ol 

The Sims 4, 2 Eylül 2014 tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. EAs Q3 FY19 finansallarına göre oyunun geliri 1 milyar doları aştı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Sims 4 için bu başarı çok küçük değil. Oyun çıkalı uzun zaman olması az bir kazanç gibi görünse de oyunun türüne göre gerçekten büyük bir başarı ortaya konulmuş durumda. The Sims 4, geçen yıl boyunca çok sayıda yeni oyuncu kazandı. Yeni oyuncular en çok 2018 yılında The Sims 4’e katıldılar.  Sims 4 oyunu çıktığından bu zamana kadar geliri yalnızca 1 milyar dolar.

The Sims 4 topluluğu geçen yıl 4,8 milyon tekil oyuncu ile büyüdü, aylık aktif oyuncu sayısı ise her geçen yıl büyümeye devam ediyor ve oyun için ömür boyu gelirde 1 milyar dolar kazandı.

The Sims 4 Rekor Kazanç Elde Etti

Daha fazlası olup olmadığımızdan emin değiliz para miktarı karşısında şaşırdım Sims 4, ya da oyunun sadece son mali yılda yaklaşık 5 milyon yeni oyuncu aldığı gerçeğiyle ya da istatistikler gerçekten etkileyici.

EA ayrıca The Sims 4’ün daha da genişlemeye devam edeceğini belirtti: “The Sims için ileriye dönük güçlü beklentilerimiz devam ediyor ve FY20’de PC’deki Sims oyunlarımıza en az 20 yeni içerikler ve oyunu daha da genişletme paketi için çalışıyoruz.“ açıklamalarında bulundular.

Göz atın:   PUBG Mobile İçin Yeni "Kutup Modu" Oyuncularla Buluşuyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL