Tiktok Takipçi Satın Al

Daha Önce Çıkışı İptal Edilen “The Last of Us Part II” İçin Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!

Üzücü haber 3 Nisan günü iptal edildiği şeklinde açıklanarak bekleyenlerini üzmüştü. The Last of Us Part 2 çıkış tarihi açıklandı.

Uzun zamandır beklenen Sony’nin PlayStation için özel çıkardığı The Last of Us serisinin yeni oyunu The Last of Us Part II için iptal kararı verilmişti. Ancak bugün yapılan son dakika açıklaması ile birlikte yeni The Last of Us Part II’nin çıkış tarihi belli oldu.


The Last of Us Part II, henüz gelişme aşamasında olan post apokaliptik bir oyundur. Birinci oyun The Last of Us’ın devamı olan oyun PlayStation Experience 2016’da duyurulmuştu. Sony ve Naughty Dog tarafından geliştirilen oyunun (The Last of Us Part IIŞubat ayında erişime açılması planlanmıştı.

Sonra Mayıs ayı olarak açıklanmıştı. Daha sonra 3 Nisan gününde tamamen iptal edildiği resmi olarak açıklanmıştı. Bakıldığı zaman şirket bu kararı tekrar değiştirdi ve yeni çıkış tarihini oyuncularla birlikte paylaştı.

Sony Perşembe günü, Naughty Dog şirketi The Last of Us 2’yi koronavirüs salgını nedeniyle “bir sonraki duyuruya kadar” geciktirdiğini açıkladı. Oyun daha önce 29 Mayıs’ta oyuncularla buluşacağı açıklanmıştı. Bu takvim iptal edilmişti.

The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima’nın Çıkış Tarihlerini Açıkladı

PlayStation 4 kullanıcılarının uzun süredir beklediği The Last of Us Part II, birkaç kez ertelenmek zorunda kalmıştı. Sony, en sonunda oyunun resmi çıkış tarihini Ghost of Tsushima ile birlikte açıkladı.

The Last of Part II’nin 19 Haziran 2020de tüm dünyada satışa çıkacağı açıklandı. The Last of Us Part II ile ilgili birçok görüntü, video ve içerik ortaya çıkmıştı. Bunun önüne geçilmediğini zaten önceden de açıklamışlardı. Tabii şöyle baktığımız zaman Sony’nin de duyurusu bunlardan hemen sonra gerçekleşmiş oldu.

Daha Önce Çıkışı İptal Edilen "The Last of Us Part II" İçin Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!

Daha Önce Çıkışı İptal Edilen "The Last of Us Part II" İçin Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu