bayigram.com

Oyunculara Üzücü Haber: The Last of Us 2 Süresiz Ertelendi

PlayStation için özel oyunlardan biri olan The Last of Us sersinin yeni oyunu olacak olan The Last of Us: Part 2 için üzücü haber geldi.

The Last of Us Part II, henüz gelişme aşamasında olan post apokaliptik bir oyundur. Birinci oyun The Last of Us’ın devamı olan oyun PlayStation Experience 2016’da duyurulmuştu. Sony ve Naughty Dog tarafından geliştirilen oyunun (The Last of Us Part IIŞubat ayında erişime açılması planlanmıştı. Sonra Mayıs ayı olarak açıklanmıştı.


Sony Perşembe günü, Naughty Dog şirketi The Last of Us 2’yi koronavirüs salgını nedeniyle “bir sonraki duyuruya kadar” geciktirdiğini açıkladı. Oyun daha önce 29 Mayıs’ta oyuncularla buluşacağı açıklanmıştı.

Sony, “Lojistik olarak, küresel kriz oyuncularımızın hak ettiği tanıtım deneyimini sunmamızı engelliyor,” dedi. Sony ayrıca Iron Man VR’ı da erteledi.

Oyunculara Üzücü Haber: The Last of Us 2 Süresiz Ertelendi

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”74628″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Son olarak oyunun ilk gecikmesi bu değilEkim ayında, 21 Şubat yayın tarihinden 29 Mayıs’a ertelenmişti. Ve son olarak da tamamen süresiz erteleme açıklaması gelmiş oldu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu