The Last of Us Part II Satış Rakamları Belli Oldu (En Çok Satan PS4 Oyunu Oldu)

24 Haziran itibarıyla 4 milyon satış adedine ulaşarak, Sony’nin ilk haftasında en çok satan oyunu oldu.

The Last of Us 2 satış rakamları dudak uçuklattı. Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us Part II’nin 4 milyondan fazla kopya sattığını ve Sony’nin ilk haftasında en çok satan Playstation 4 oyunu olduğunu duyurdu.

The Last of Us Part II’nin 21 Haziran itibariyle 4 milyondan fazla sattığı şimdiye kadarki en hızlı satan birinci taraf PS4’e özel olduğu açıklandı. Naughty Dog, The Last of Us Part II ile kategoriyi gerçekten aşan bir deneyim yarattı. Zanaatlarını yıllarca geliştirdiler ve bir kez daha interaktif eğlence ile mümkün olan şeyler için yeni bir bar oluşturdular.

The Last of Us Part II, mükemmel oyun mekaniği ve ustaca hikaye anlatımının harika bir karışımıyla oyunlarda büyük ölçekli yeniliği temsil ediyor. Tüm bunlar bir nesil tanımlayıcı deneyim ve en hızlı satan birinci taraf PS4’e özel sunmak için bir araya geldi.

The Last of Us Part II Satış Rakamları Belli Oldu (En Çok Satan PS4 Oyunu Oldu)

The Last of Us 2 satış rakamları

İlk 1 hafta içinde The Last of Us 2 satış rakamları, 4 milyon adede ulaştı. Bu da oyunun, günde ortalama 570 binden fazla sattığını ortaya koyuyor. Bu satış başarısı da oyunu en hızlı şekilde, en çok satan PlayStation 4 oyunu unvanını almasını sağladı. Bu başarı daha önce 3.3 milyon satış rakamıyla Spider-Man oyununa aitti.

The Last of Us Part II Satış Rakamları Belli Oldu (En Çok Satan PS4 Oyunu Oldu)

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

4 Yorum

  1. Grafikleri harika olan ama hikayesinin iğrenç olduğu bi oyun malesef. Yıllardır beklediğimize değmedi. Bu oyunu hikayesi için seviyoduk.

  2. Grafikleriyle yılın en iyi oyunu denilebilcek birşey benim favori oyunlarım arasında yer alıyor fiyatı neyse almayağa değer tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu