Tiktok Takipçi Satın Al

The Last of Us II Yeni Fragmanı Büyük Tepki Aldı! (Video Yorumlara Kapatıldı)

The Last of Us: Part II için Hikaye moduna dair yeni bir video dün yayınlanmıştı. Ancak yeni fragman oyunculardan büyük tepki aldı.

The Last of Us 2 yeni fragmanı oyunculardan büyük tepki aldı. Oyunun 3 kere ertelenip en sonunda resmi tarihinin açıklanması oyuncuları sevindirmişti ancak oyunun senaryosu sızdırılması ve yabancı forumlarda hikayenin ana konusunun spoiler olarak yayınlanması işleriye kötüye götüren nokta oldu.


PlayStation, The Last of Us 2 için yeni fragmanı dün yayınlamıştı. Yayınlandıktan sonra PlayStation, video yorumlarını izleyenlere kapattı ayrıca fragmanının beğeni ve disslike sayısı gizlendi. Yeni fragman 2 dakika 22 saniye uzunluğundaki fragman Naughty Dog‘un YouTube kanalı üzerinde paylaşıldı. Videonun gizlenmeden önce 23 bin like ve 70 bin disslike aldığı belirtiliyor.

Naughty Dog’a karşı olumsuz yorumların sayısının artması. Oyunun hikâyesiyle ilgili bilgilerin ortaya çıkması birçok oyuncunun sinirlenmesine sebep oldu. Oyunla ilgili spoiler’lar deyim yerindeyse olayların kontrolden çıktığı noktada sel olup aktı.

The Last of Us II Yeni Fragmanı Büyük Tepki Aldı! (Video Yorumlara Kapatıldı)

The Last of Us II fragmanı yorumlara kapatıldı!

Oyunun yönetmeni ve yazarı olan Neil Druckmann, oyunla ilgili ortaya çıkan bu bilgiler yüzünden çok üzgün olduğunu söyledi. Sony, ortaya çıkan bu bilgilerin kaynağının şirketle ya da Naughty Dog ile ilgili birileri olmadığını ifade etti ancak tüm bunlar Druckmann’ın 4 Mayıs’ta yayınladığı ve oyunun yapım aşamasının artık tamamen sonlandığını açıkladığı videoya tepkilerin yağmasının önüne geçemedi.

Son olarak The Last Of Us: Part II, 19 Haziran’da piyasaya sürülecek. Bakalım oyun çıkana kadar bu sinir dinecek mi?

The Last of Us II Yeni Fragmanı Büyük Tepki Aldı! (Video Yorumlara Kapatıldı)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu