Tiktok Takipçi Satın Al

The Elder Scrolls Online: The Dark Heart of Skyrim Duyurusu

The Elder Scrolls Onlıne’dan bir yıl sürecek yeni destan “Skyrim’in Karanlık Kalbi” ve bu destanın bir parçası olarak batı Skyrim ve Blackreach’te geçen dev bölüm Greymoor geliyor.

İç içe geçmiş hikayelerden oluşan bu bir yıllık macerada Batı Skyrim’in ikonik mekanlarını keşfedin, Blackreach’in karanlık derinliklerine dalın ve Vampirlerle savaşın ZeniMax Online Studios, Las Vegas HyperX Esports Arena’da ESO oyuncuları ve hayranlarının da katıldığı ve Twitch’ten de canlı yayınlanan bir etkinlikte ödüllü çevrimiçi rol yapma oyunu The Elder Scrolls Online’ın 2020 planlarını tanıttı. Dün yapılan etkinlikte öne çıkan başlıklar şöyle:


2020 Bölümü Greymoor Mayıs ve Haziran aylarında yayınlanacak ve ESO’ya iki yeni bölge ekleyecek: Batı Skyrim’de oyuncular Nord’ların buzla kaplı ülkesini keşfederken çoktandır unutulmuş Blackreach mağarasına (oyuncuların The Elder Scrolls V: Skyrim’den hatırladıkları mağaranın genişletilmiş haline) inerek tekinsiz düşmanlarla dövüşecek ve Skyrim’in Karanlık Kalbinin üzerindeki sır perdesini aralayacaklar.

The Elder Scrolls Online: The Dark Heart of Skyrim Duyurusu

İç içe geçmiş hikayelerle bir yıl sürecek macera Skyrim’in Karanlık Kalbi, 2020’nin ilk çeyreğinde girizgâh görevi (tüm oyunculara ücretsiz) ve Harrowstorm DLC zindan paketi, ikinci çeyrekte Greymoor Bölümü, üçüncü çeyrekte bir diğer zindan paketi ve son çeyrekte de bir hikâye DLC’si olmak üzere dört güncellemeden oluşuyor. The Elder Scrolls’un bugüne kadarki belki de en karanlık hikayesi bu ama yine de bu karanlıkta umut kıvılcımları saçan kahramanları var: ana oyundan tanıdığımız Lyris Titanborn ve House Ravenwatch o karanlıklarda sinsice gezinen düşmana karşı savaşıyorlar.

The Elder Scrolls Online: The Dark Heart of Skyrim video

Greymoor Bölümü ile birlikte ayrıca yeni dünya etkinlikleri ve oynayış sistemleri de geliyor. Oyuncular omuz omuza vererek ülkeyi terörize eden Harrowstorm’lara karşı birlikte mücadele edecekler. Dahası, yeni Eski Eserler Sistemi ile Batı Skyrim’in de ötesinde, Tamriel’in dört yanında kayıp antik eserleri bulup toplayabilecekler. Antik kalıntıların yerini tespit ettikten sonra kazıp çıkartarak hem Tamriel’in gizli hikayesi keşfedilecek hem de her tip oyuncu için güçlü ve eğlenceli ödüller açılacak.

The Elder Scrolls Online: Greymoor PC ve Mac için 18 Mayıs’ta, Xbox One ve PlayStation 4 için de 2 Haziran’da çıkıyor. Oyun, ön sipariş bonusları ve Collector’s Edition sürümleri hakkında ayrıntılı bilgiler buradaki adresinde bulunabilir.

The Elder Scrolls V: Skyrim’deki olayların yaklaşık 900 yıl öncesinde geçen macera oyuncuları pek aşina olmadıkları bir Batı Skyrim’e götürüyor. Kadim bir vampir lordu emrindeki müthiş vampirler, cadılar ve kurt adamlardan oluşan ordusuyla bir zamanların bu cennet ülkesini adeta cehenneme çeviriyor.

Greymoor ile gelen bir yığın yeni hikâye, macera ve görevler arasında şunlar var:

  • Devasa yeni bölge Batı Skyrim ve bu bölgede yer alan derin, karanlık Blackreach mağarası. Bu ikisi birlikte ESO’nun bugüne kadarki en geniş bölgesi.
  • Bir yıl sürecek Skyrim’in Karanlık Kalbi destanına yakından bağlı, yaklaşık 30 saatlik muazzam bir macera sunan gotik ana hikâye görevlerinin yanı sıra bir sürü yan görev ve keşif
  • Eski Eserler Sistemi: İki ayrı yetenek hattı getiren bu yeni sistem oyuncuları Batı Skyrim’in de ötesinde, Tamriel’in dört yanında kayıp antik eserleri bulup toplamaya ve bu dünyanın gizli tarihini keşfetmeye teşvik ediyor. Dahası, her tip oyuncu bunu yaparken muazzam ödüller de kazanacak.
  • Yeni müthiş 12 oyunculu girişim: Kyne’s Aegis
  • Yeni Dünya Etkinlikleri: Horrowstorms
  • Çok sayıda özgün Delfler, Açık Zindanlar ve bağımsız görevlerin yanı sıra performans güncellemeleri ve yaşam kalitesi geliştirmeleri
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu