Tiktok Takipçi Satın Al

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC’si Şimdi PC’de Oynanabilir

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC

Scribes of Fate zindan DLC’sinin ve 37. Güncelleme’nin PC/Mac’te çıkışıyla The Elder Scrolls Online‘ın 2023 macerası Morrowind Üzerindeki Gölge bugün başlıyor! Scribes of Fate, konsollara 28 Mart’ta gelecek.

Scribes of Fate DLC’sinde dört oyunculu iki yeni PvE zindanı, Bal Sunnar ve Scrivener’s Hall bulunuyor. Oyuncular, bu zindanlarda daha büyük bir macera olan Morrowind Üzerindeki Gölge‘yi başlatacak iki eşsiz hikâyeyi keşfedecek. Bu macera, yılın ilerleyen zamanlarında çıkacak olan Necrom başlangıcına ve Necrom bölümüne giden yolda ilerlemenizi sağlayacak. İki zindan da normal, veteran ve hard mode zorluklarında tamamlanabilir. Ayrıca eşsiz ödüller, başarımlar, altı yeni eşya seti, iki monster seti ile yepyeni bir görünüm, ifadeler ve daha fazlasını içeren pek çok toplanabilir eşyayı beraberinde getiriyor.


Zindan DLC’siyle beraber 37. Güncelleme ana oyun yaması da geliyor. Bu yeni yama, mevcut tüm ESO oyuncuları için ücretsiz ve birçok hata düzeltmesi, eklenti ve geliştirme içeriyor. Tüm bunlara yepyeni erişilebilirlik özelliği olan Yardımcı Ekran Anlatımı da dahil. Ayrıca Housing (Ev) sistemi için birçok oynanış kalitesini arttıran iyileştirmeyle birlikte ilerleyen günlerde yapılacak olan oyun içi etkinlik Jesters Festival’da kazanabileceğiniz bir kozmetik araç olan Hide Shoulders (Omuzlukları Gizleme) seçeneği de bulunuyor. 

Scribes of Fate çıkış fragmanı

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC paketine ESO Plus üyeliğiyle veya Crown Store‘dan (DLC’lerin altında listelenir) 1.500 crown karşılığında satın alarak erişebilirsiniz. Ayrıca Scribes of Fate Collector’s Bundle 4.000 crown karşılığında alınabilir. Pakette DLC’ye erişim, Antecedent Scholar’s Guar bineği, Blightlord’s Skeever pet’i ve beş Crown Experience Scroll bulunur.

The Elder Scrolls Online: Scribes of Fate DLC paketi ve 37. Güncelleme ana oyun yaması şimdi PC/Mac’te oynanabilir, Xbox ve PlayStation konsollarına ise 28 Mart’ta gelecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu