The Batman Film Setinden Yeni Görseller - TeknoDiot.com

Yeni Batman Robert Pattinson’lı The Batman Film Setinden Yeni Görseller

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Yeni Batman filmi için çekimler Glasgow’da başladı. The Batman filminde yer alan Robert Pattinson motosiklet sahnesinden sette görüntüler yayınlandı.

Warner Bros ve DC Comics filmi Batman, gelecek yıl vizyona girecek.Kara Şövalye dolaşırken Glasgow Katedrali yakınlarındaki Nekropolis mezarlığında sette görüntüleri yayınlandı.

Ancak, Batman kostümünde görülen adamın filmin yıldızı Robert Pattinson’dan ziyade bir dublör olduğu düşünülmektedir. Çekimlerin sürdüğü mevkide Pazar gününe kadar yol kapanacak.

Yeni Batman kostümü olabilir

Robert Pattinson‘lu yeni Batman filminin çekimleri son sürat devam ediyor. İskoçya’nın Glasgow kentinde devam eden setten yavaş yavaş sosyal medyaya bazı görüntüler sızmaya başladı. Bugün ortaya çıkan fotoğraflarda yeni Batman kıyafetini ilk kez net olarak görüyoruz.

Yeni Batman filminin konusuyla ilgili şu an için herhangi bir açıklama yapılmadı. Genç bir Bruce Wayne izleyeceğimizi ve Batman’in detektiflik yeteneklerine ağırlık verileceğini biliyoruz. Ayrıca filmde Catwoman (Zoe Kravis), Penguin (Colin Farrell) ve Riddler (Paul Dano) gibi karakterler yer alacak. Riddler’ın filmin asıl kötü adamı olması bekleniyor.

Logitech G Çekiliş

https://twitter.com/TheBatmanNews_/status/1230904119818358784?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1230904119818358784&ref_url=https%3A%2F%2Fbatman-news.com%2F2020%2F02%2F21%2Fthe-batman-set-photos-glasgow-necropolis%2F

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu