Tiktok Takipçi Satın Al

Tesla Bir Araba Sigortası Ürünü Başlattı

Tesla’nın 28 Ağustos’ta Kaliforniya’ da şirket içi araba sigortası ürününü piyasaya sürmesinden birkaç saat sonra, şirket fiyat teklifi vermeyi bıraktı ve sigorta web sitesine erişimi askıya aldı.

29 Ağustos saat 8′ den itibaren site tekrar canlı görünüyor. Tesla’ nın sigorta sitesi çalışıyor ve Tesla sahiplerine fiyat teklifi sunuyor ancak bazı insanlar sonuçlardan memnun değil.


Tesla, bazı müşterilerin fiyat tekliflerini etkileyen “hatalar” bulduğunu söylüyor, ancak bunun dışında herhangi bir özellik sunmayı reddetti. Şirket, karar verildiği zaman ne olacağını söylemeden, web sitesi çözüldüğü anda yedekleyeceğini söyledi.

Tesla’ nın mini sigorta sitesi Çarşamba günü saat 15 civarında ETM’ yi piyasaya sürdü, ancak kullanıcılar sadece birkaç saat içinde siteye girmekte sorun yaşadıklarını bildirdi. 18:49’da, şirket “Tesla Sigorta’da bazı güncellemeler yaptığını” ve hizmetin “kısa süre sonra tekrar çevrimiçi olacağını” tweetledi. On yedi dakika sonra, şirket “devam eden bir Algoritma güncellemesi” olduğunu tekrar tweetledi.

Tesla Bir Araba Sigortası Ürünü Başlattı

Hem Tesla Motors alt sınıfı hem de şirket sahibi forumları, beklenenden daha yüksek teklif aldıklarını iddia eden kişilerin gönderileriyle dolu. Şirket, rekabete oranla yüzde 20 daha düşük oranlar vaat ettiğinden, bazı mal sahiplerini hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor.

Sigorta teklifi, Tesla’ ya araba tasarlama ve üretme süreçleri kadar fazla para gerektirmeyen bir ürünle daha büyük marjlar yaratma yolu sağlayabilir. Ancak, işinizin yepyeni bir bölümünü başlatmakla ilgili sorun şu ki işinizin yepyeni bir bölümünü başlatmak zorundasınız. Ve bazen, yeni şeyler bozulur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu