Tesla Bir Araba Sigortası Ürünü Başlattı - TeknoDiot.com

Tesla Bir Araba Sigortası Ürünü Başlattı

Abone Ol 

Tesla’nın 28 Ağustos’ta Kaliforniya’ da şirket içi araba sigortası ürününü piyasaya sürmesinden birkaç saat sonra, şirket fiyat teklifi vermeyi bıraktı ve sigorta web sitesine erişimi askıya aldı.

takipçi satın al
takipçi satın al

29 Ağustos saat 8′ den itibaren site tekrar canlı görünüyor. Tesla’ nın sigorta sitesi çalışıyor ve Tesla sahiplerine fiyat teklifi sunuyor ancak bazı insanlar sonuçlardan memnun değil.

Tesla, bazı müşterilerin fiyat tekliflerini etkileyen “hatalar” bulduğunu söylüyor, ancak bunun dışında herhangi bir özellik sunmayı reddetti. Şirket, karar verildiği zaman ne olacağını söylemeden, web sitesi çözüldüğü anda yedekleyeceğini söyledi.

Tesla’ nın mini sigorta sitesi Çarşamba günü saat 15 civarında ETM’ yi piyasaya sürdü, ancak kullanıcılar sadece birkaç saat içinde siteye girmekte sorun yaşadıklarını bildirdi. 18:49’da, şirket “Tesla Sigorta’da bazı güncellemeler yaptığını” ve hizmetin “kısa süre sonra tekrar çevrimiçi olacağını” tweetledi. On yedi dakika sonra, şirket “devam eden bir Algoritma güncellemesi” olduğunu tekrar tweetledi.

Tesla Bir Araba Sigortası Ürünü Başlattı

Hem Tesla Motors alt sınıfı hem de şirket sahibi forumları, beklenenden daha yüksek teklif aldıklarını iddia eden kişilerin gönderileriyle dolu. Şirket, rekabete oranla yüzde 20 daha düşük oranlar vaat ettiğinden, bazı mal sahiplerini hayal kırıklığına uğratmış gibi görünüyor.

Sigorta teklifi, Tesla’ ya araba tasarlama ve üretme süreçleri kadar fazla para gerektirmeyen bir ürünle daha büyük marjlar yaratma yolu sağlayabilir. Ancak, işinizin yepyeni bir bölümünü başlatmakla ilgili sorun şu ki işinizin yepyeni bir bölümünü başlatmak zorundasınız. Ve bazen, yeni şeyler bozulur.

Göz atın:   Priz ile Anahtar Arasındaki Fark Nedir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!