Tiktok Takipçi Satın Al

Telegram’a Görüntülü Arama Özelliği Geldi!

Telegram, 7. Yılında popülerliği artmasıyla kullanıcılarının uzun zamandır beklediği görüntülü arama  özelliğini getirdi!

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde sevdiklerimizle görüntülü konuşmanın değeri bizim için çok daha artmış durumda. Kaliteli ses ve görüntü ileten sayılı platform olması Telegram’dan bu yöndeki beklentiyi arttırmış durumdaydı.


En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram, artık bir ihtiyaç haline gelen görüntülü arama özelliğini son gelen güncellemeyle kullanıcılara sundu. Güncelleme hem Android hem de iOS kullananlar için yayınlandı.

Telegram’a Görüntülü Arama Özelliği Geldi!

Telegram tarafından yapılan açıklamaya göre Alpha aşamasında olan güncellemeyi kullanmak için görüntülü konuşmak istediğiniz kişinin profiline girerek ‘video’ seçeneğine girmeniz gerekiyor. Ayrıca güncelleme sesli aramada dilediğiniz zaman açıp kapatabilecek.

İlgili Makaleler

Bir Güncellemede İki Yeni Özellik

Yeni gelen güncelleme resim içinde resim özelliğini de destekliyor.Böylece karşınızdakiyle görüntülü konuşurken  yaptığınız aramayı küçük bir kare haline getirip telefonunuzda başka işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Güncellemenin içinde yeni animasyonlu emojiler de yer alıyor. Telegram tarafından yapılan açıklamada yeni özellikler de ekleneceğini ve uygulamanın geliştirileceğini belirtti.Ayrıca grup görüntülü arama özelliğini de yakın bir tarihte geleceğini söyledi.

Telegram’a Görüntülü Arama Özelliği Geldi!

Telegram’a Görüntülü Arama Özelliği Geldi! Telegram’a Görüntülü Arama Özelliği Geldi!

Telegram’a Görüntülü Arama Özelliği Geldi! Telegram’a Görüntülü Arama Özelliği Geldi!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu