Tiktok Takipçi Satın Al

Telegram Hikaye Özelliğine Kavuştu!

Rusya merkezli mesajlaşma uygulaması Telegram'a hikayeler özelliği geldi.

Telegram, Pavel Durov’un duyurduğu yeni bir özellik olan “Hikayeler”i desteklemeye başladı. Hikayeler, kullanıcıların arkadaşları veya belirli kişiler gibi platformdaki tüm veya belirli kullanıcılar tarafından görülebilecek içerik oluşturmasına olanak tanır.

Telegram kurucusu Pavel Durov, kullanıcıların isteklerinin çoğunun Hikayeler özelliğiyle ilgili olduğunu ve bu nedenle özelliği hayata geçirdiklerini belirtti. Hikayeler, kanalların kitlelerini ve erişimlerini artırarak kullanıcıların ilgisini çekeceği düşünülüyor.


Gizlilik açısından, kullanıcılar yayınlamadan önce hikayeleri kimlerin görebileceğine karar verebilirler. Ayrıca, kullanıcılar hikayeyi kaydetmelerine ve ekran görüntüsü almalarına izin verilip verilmediğini de belirtebilirler. Farklı uygulamalardan farklı olarak, Telegram kullanıcıları bir hikayeyi yayınladıktan sonra bile kimlerin görebileceğini değiştirme seçeneğine sahiptir.

Telegram Hikaye Özelliği

Telegram Hikaye Özelliğine Kavuştu!

Hikayeler, tüm sohbetler listesinin üzerine yerleştirilecek ve kullanıcılar akıllı telefonlarının ön ve arka kameralarından çekilen fotoğrafları ve videoları hikayelere ekleyebilecekler. Yayınlanan hikayeler, kullanıcılar tarafından 6, 12, 24 veya 48 saat boyunca görüntülenebilecek. Ancak, hikaye oluşturma özelliği sadece Premium abonelere açık olacak ve diğer kullanıcılar sadece hikayeleri görüntüleyebilecekler.

İlgili Makaleler

Bu yeni özellikle birlikte Telegram, kullanıcıların içerik oluşturma deneyimini ve etkileşimini artırmayı hedefliyor. Hikayeler özelliği sayesinde kullanıcılar, arkadaşları ve takipçileriyle daha kolay bir şekilde etkileşimde bulunabilecek ve ilgi çekici içerikler paylaşabilecekler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu