Tiktok Takipçi Satın Al

Telefon Takip Programı SPY Kontrol Nasıl Kurulur?

Telefon takip programları arasında kalitesi ile ön plana çıkan SPY Kontrol telefon takip programı kurulumu, son derece pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Kurulum için gerekli bilgileri ana sayfa üzerinde yer alan Demo Kurulum başlığı altında video içeriğinde bulabileceğiniz gibi müşteri temsilcileri ile görüşmeniz ile de nasıl kurulum yapacağınıza dair bilgileri kolaylıkla elde edebilirsiniz.


Öncelikle Android işletim sistemine sahip bir telefon ya da tablet üzerinden Play Store uygulamasına girerek menüden Play Protect ayarlarını açıp alt ve üst tarafta yer alan taramaları kapatmanız gerekmektedir.

Sonrasında ise Google tarayıcısına girerek, tarayıcının menüsünden gizli sekme açmanız takip etmek istediğiniz telefonda herhangi bir iz bırakmamanızı sağlayacaktır.

Açılan gizli sekmeye gireceğiniz android.apk linki ile SPY Kontrol indirme yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

İndirme işleminden sonra uygulamaya giriş yaparak uygulamanın yüklenmesini sağlayarak lisans sözleşmesini işaretlemeniz gerekmektedir. Sonrasında karşınıza çıkacak olan izinleri işaretleyerek uygulamanın çok daha aktif bir şekilde çalışabilmesini sağlayabilirsiniz.

Google Services bölümünden uygulamanın kullanım takibi iznini aktif hale getirerek sonrasında devam butonuna tıklayabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı iseniz e-posta ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Daha önceden kayıtlı değilseniz de yeni kullanıcı butonunu tıklayarak e-posta ve şifre ile giriş yaparak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede tüm kurulum işlemlerini tamamlamış olup ardından da gizli sekme penceresini kapatmanız gerekmektedir.

Son olarak da indirmiş olduğunuz dosyayı silmeniz gerekmektedir. Bu sayede herhangi bir iz bırakmadan telefonu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Telefon Takip Programı SPY Kontrol Nasıl Kurulur?

Telefon Takip Programı Uygulamasını Nasıl Aktifleştirebilirim?

Kurulum sırasında girmiş olduğunuz e-posta adresinize aktivasyon maili gönderimi yapılacaktır.  Gelen mailde yer alan linke tıklayarak lisans sözleşmesi ekranına yönlendirmeniz yapılacaktır. Sözleşmeyi onaylayarak ilk 24 saat için ücretsiz olarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken konulardan biri olarak kurulum esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresi ve şifrelerinin doğru olması son derece önemlidir. Gelen aktivasyon mailini onaylamadan uygulamayı kullanmak mümkün olmamaktadır.  Gelen kutunuzda e-posta görmediğiniz takdirde spam klasörüne ya da gereksiz klasörüne bakmanız tavsiye edilmektedir.

Telefon Takip Programı Yüklendikten Sonra Nasıl Takip Edilir?

Telefon takip programı yüklenildikten sonra programı kurmadan önce vermiş olduğunuz e-posta bilgilerine tüm verileri aktarmaya başlayacaktır. Bu nedenle e-posta bilgilerinizin güncel ve de doğru olması, kurulum aşamasında son derece önemlidir.

Ek olarak şifrenizi sadece sizin bilmeniz, sizin dışınızda kimsenin bu verilere erişmemesini sağlayacaktır.

Bu nedenle e-posta bilgilerinin yanı sıra şifrenizi de kimseyle paylaşmamanız güvenlik açısından önerilmektedir.

Farklı paket programlarından birini tercih ederek, 24 saatlik ücretsiz kullanımdan sonra aktif olarak tüm verileri almaya devam edebilirsiniz.

Fiyat listesi ve diğer konular ile ilgili bilgi almak için https://www.spykontrol.com linki üzerinden SPY Kontrol müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=UfHRa19RKMs

Telefon Takip Programı SPY Kontrol Nasıl Kurulur?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu