Tiktok Takipçi Satın Al

Telefon Karşılaştırma Denince Akla Gelen Site

Yeni bir telefon alırken dikkat etmemiz gereken birçok şey var, tasarımı, özellikleri, fiyatı bunlardan sadece birkaç tanesi. Peki yeni bir telefon satın alırken bizim için en iyisinin hangisi olduğunu nereden bileceğiz?

Bugün sizlere TeknoCadde isimli site hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu siteyiz biz de yakın bir zamanda keşfettik ancak doğrusunu söylemek gerekirse, özellikle Telefon Karşılaştırma kategorisi gerçekten çok hoşumuza gitti. Bunun sebebi, piyasadaki hemen her telefonun enine boyuna kıyaslamasının bu bölümde yer alması.


Diyelim ki yeni bir akıllı telefon satın alacaksınız, bunun için ilk önce bakacağınız yer neresi oluyor? Muhtemelen hemen gidip teknoloji mağazalarını gezerek o an kafanıza yatan bir cep telefonunu satın almıyorsunuzdur. Herkes gibi siz de ilk olarak internette detaylı bir araştırma yapıyor, forumları geziyor ve almak istediğiniz telefon hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorsunuzdur. Bir de üzerine kullanıcı yorumlarını bulabilirseniz, tadından yenmez.

Ancak yine de bu telefonun tüm özelliklerini bir arada görmek, hatta rakipleriyle olan benzerlik ve farklılıklarını, onlara karşı üstün ve geride kalmış yönlerini öğrenebilmek hiç de kolay değil. İşte teknoloji dünyasında tüm bu saydıklarımızı tek başlık altında toplayan yeni bir kategori var: Telefon Karşılaştırma.

Google’a telefon karşılaştırma diye yazdığınız zaman muhtemelen yüzlerce sonuç bulacaksınız. Bunlar içerisinde direk telefonların özelliklerini veren tek düze karşılaştırma siteleri olduğu gibi, TeknoCadde gibi her sayfada bir özelliği ele alan, bu özelliğin ne işe yaradığını ne olup ne olmadığını açıklayan siteler de mevcut.

Üstelik yazı sonlarında araştırdığınız telefonun diğer modellerle olan karşılaştırmalarına da yer vererek belki de daha iyi bir modele yönelmenize de yardımcı oluyor.

Telefon Fiyatları ve Özellikleri

Bu karşılaştırmaların en güzel yanlarından birisi de iki telefon arasında ki fiyat karşılaştırmasını da yapabilmeniz. Bu sayede telefonların özelliklerini gördükten hemen sonra fiyatlara bakarak, bu telefon bu kadar etmezmiş ya da bu fiyata bu telefon kaçmazmış diyebilirsiniz.

Eğer siz de yakın bir zaman içerisinde kendinize ya da bir sevdiğinize yeni bir telefon satın almak ya da hediye etmek isterseniz, bu tarz karşılaştırma sitelerine başvurmanızı öneririz. Bu sayede telefonu alırken ya da aldıktan sonra bir sürprizle karşılaşmaz, var olduğunu sandığınız bir özelliğin aslında olmadığını anlayarak üzülmezsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu