TeknoDiot
     
     
     

TeknoDiot Resmi Sponsoru Foxngame

TeknoDiot Resmi Sponsoru Foxngame

TeknoDiot ailesi olarak siz değerli takipçilerimiz sayesinde gelişmekteyiz. Bu gelişmeler oldukça anlaşmalarda ardında gelmekte. TeknoDiot ekibi olarak sizlere en güncel teknolojioyun haberleri ve video incelemelerini sunmaktayız.

Türkiye’nin en önemli, en büyük oyun ve e-pin satış sitesi olan Foxngame ile bir sponsorluk anlaşması yaptık. Foxngame ile bu sponsorlukta neler olacak derseniz. Oyun incelemeleri, özel çekilişler ve sürpriz kampanyalar. TeknoDiot sitemiz için için ilk resmi oyun ve e-pin sponsorluk anlaşmasını Foxngame ile yapmış bulunmaktayız.

Foxngame üzerinden sizde güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Foxngame’de yeni çıkmış oyunlar, Steam oyunları, uygun fiyatlı Steam Cüzdan Kodları,  League of Legends RP‘lerini Foxngame resmi websitesi üzerinden satın alıp keyfinize bakabilirsiniz. Ayrıca Foxngame hızlı işlemleri ile de oyuncuların vazgeçemediği oyun ve e-pin siteleri arasında yerini alıyor.

Hızlı ve  aktif canlı desteği ile oldukça kaliteli bir hizmet vermekte. PUBG ve diğer Steam oyunlarını, Steam Cüzdan KodlarıRiot Points gibi E-pinleri en ucuz şekilde temin edebileceğiniz gibi tüm oyunların CD Key olarak hızlı teslimat ve uygun fiyat konusunda da iddalı olduğunu kanıtlamış durumda. Sponsorluk anlaşması her iki taraf içinde hayırlı olsun. Siz değerli takipçi ve ziyaretçilerimize en iyi şekilde güncel teknoloji haberlerini, oyun haberlerini ve video incelemelerini aktarmaya devam edeceğiz. Sürpriz kampanyalar için bizi takip etmeye devam edin.

FOXNGAME SOSYAL MEDYA ADRESLERİ

Foxngame Instagram

Foxngame Facebook

Foxngame Twitter

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Alarm Sistemleri Ev İçin İşletme için

TeknoDiot Bey

Star Wars Jedi Fallen Order’ın Yeni Bir Görseli Yayınlandı!

Buğra Noyan

Redmi, LCD Ekranlar İçin Ekran Parmak İzi Sensörü Geliştirdi! (Video)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.