TeknoDiot
     
     
     

Tekfest Ankara’nın Konukları Belli Oldu!

Tekfest Ankara'nın Konukları Belli Oldu!

teknodiot.com olarak Tekfest Ankara’nın medya partneriyiz. Güncel teknolojilerin son kullanıcıyla paylaşılması konusunda B2C Festivali olarak önemli bir örnek teşkil eden TEKFEST, 3-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleşecek.

Festivale 50 bin üzerinde kişinin katılması bekleniyor. Teknoloji ve Oyun Festivali alanı içerisindeki tüm bilgisayar ihtiyacını karşılayıp ekipmanlarıyla da organizasyona destek vermeyi amaçlayan ASUS, TEKFEST’in altın sponsoru oldu.

Tekfest Ankara’nın konukları kimler?

Türkiye Espor Federasyonu (TESFED) ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğini alan TEKFEST’te oyun ve eğlence dünyasından wtcN, Kendine Müzisyen, Uthenera, Post 42 gibi tanınmış birçok yayıncı yer alacak. Ayrıca oyunlar, turnuvalar, cosplayler, markalar ve eklenecek sürpriz isimler de festivalde oyun severler ile buluşacak.

Ankara’da gerçekleşecek en büyük oyun ve teknoloji festivalinde, sektörün önde gelen şirketleri, 3 gün boyunca teknolojideki ve dijital dünyadaki son gelişmeleri ziyaretçilerle buluşturup yeni fikirlerin doğması için interaktif bir ortam sunacak.

[sp-related style=”dark” id=”36822″]

:: wtcN

:: Kendine Müzisyen

:: Uthenera

:: Post42 ekibi

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


AMD, E3 2019’da Yeni Oyuncu Ürünlerini Tanıtacak!

Buğra Noyan

Ulusal Programlama Yarışmasına Geri Sayım Başladı

Buğra Noyan

Gaziantep’te Başlayan Kodlama Eğitimi ile Geleceğin Dijital Uzmanları Yetişiyor

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.