Tiktok Takipçi Satın Al

TECO, İstanbul’da Tanıtıldı!

TECO Türkiye’de ilk defa 05.03.2022 tarihinde İstanbul Shangri-La Bosphorus otelde tanıtıldı. TECO merakla beklenen blockchain ekosistemini büyük bir toplantı ile tanıtarak uluslarası yolculuğuna başladı. İçerisinde TDEX, TeFi, DeFi, Dvote, Merkeziyetsiz Cüzdan, Madencilik Havuzu gibi birçok özelliği olan uygulama kullanıcılara güven ve kolaylık sağlıyor.

TECO Nedir? TECO Ne İşe Yarar?

TECO, Tdex ( merkeziyetsiz işlem sistemi) TEFİ ve U PO( merkeziyetli finans) Dvote (merkeziyetsiz zincirdeki yönetim sistemi) Turbo POS+DPOS  mining (madencilik) sistemi, blockchain oyunu vb birçok hizmet sistemini kapsayan  ayrıca ETH,HECO,BSC zincirlerindeki varlıkların depolanması, transferi, işlemleri vb uygulamaları destekleyen blockchain dağıtılmış özerk(bağımsız) ağ sistemidir.


Tek bir noktadan blockchain hizmet platformu oluşturmaya kendini adayan TECO, 2021 yılında formüle edilen küresel kalkınma stratejisini 2022 yılında romantik, dost canlısı, uygar ve modern Türkiye’ye gelerek 3 Mart’ta İstanbul’un Shangri La otelinde “TECO İLE TANIŞ, GELECEĞİ KEŞFET” temalı etkinliği ile gerçekleştirdi.

Etkinlikte Türkiye, Çin, İran, Dubai, Kıbrıs vb. çeşitli ülkelerden bulunan toplum temsilcileri ve binlerce kişiden oluşan canlı yayın katılımcıları TECO Türkiye ekosisteminin kalkınma deneyimlerine ve gelecekteki kalkınma planlarına tanık olup tartıştılar. İstanbul konferansı TECO’nun gelişiminde bir dönüm noktası olacaktır. TECO yaratıcıları, herkesin değer ve ortak zenginlik misyonuna sahip olmasını sağlamak için bir kez daha deneyecektir.
__
SosyoFun Ajans Katkılarıyla…

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu