Tiktok Takipçi Satın Al

Tecno Spark Go 2022 Tasarımı ve Özellikleri Sızdı!

Tecno Spark Go 2022 akıllı telefonun resmi görünümlü canlı görüntüleri internette ortaya çıktı ve telefonun temel özelliklerini ortaya çıkardı. Tecno Mobile, Tecno Spark 8T’nin yakında piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor. Bu arada, Shenzhen merkezli cep telefonu üreticisi de Spark serisi altında yeni bir cep telefonu çıkarmaya hazırlanıyor gibi görünüyor.

Henüz hiçbir şey kesin olarak belirlenmemiş olsa da, bir sonraki Spark serisi cihaz, Tecno Spark Go 2022 Sürümü takma adını taşımak üzere tasarlanmıştır.


Tecno Spark Go 2021 serisi dikkate değer bir güncelleme alıyor olabilir. Ayrıca, sokaktaki kelime, Çinli şirketin Tecno Spark 8T’yi piyasaya sürdükten sonra telefonu tanıtacağı yönünde. Ayrıca, Tecno Spark 8T tanıtımları bir süredir internette dolaşmaktadır. Tecno Mobile, telefonu başlatma planında anne olmaya devam ederken, bir dizi Tecno Spark Go 2022 canlı görüntüsü çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Bu, şirketin sözde cep telefonu üzerinde gerçekten çalıştığının önemli bir işareti olabilir.

Tecno Spark Go 2022 Canlı Görüntüleri Tespit Edildi

Tipster Paras Guglani, 6 Aralık’ta Twitter hesabından Tecno Spark Go 2022 akıllı telefonun iki canlı görüntüsünü paylaştı. Beklendiği gibi, yakın zamanda ortaya çıkan canlı görüntüler, bize yaklaşan akıllı telefonun dış görünümüne dair bir fikir veriyor.

Bunun dışında, bazı önemli özellikleri ifşa ediyorlar. Olumsuz tarafı, Guglani tarafından paylaşılan görseller, telefonun ön ve arka panellerinin tam bir görünümünü sunmuyor. İlk fotoğraf, arka paneli kısmen gösteriyor, kamera modülünü ve parmak izi tarayıcıya dönüşebilecek bir şeyi gösteriyor.

İlk bakışta arka panelde üçlü kamera kurulumu yer alıyor gibi görünüyor. Ancak yakından gözlemlendikten sonra, telefonun aslında arkaya monte edilmiş iki kameraya sahip olacağı açık. Bunun dışında Cashify tarafından hazırlanan bir rapora göre telefonun çift arka kamera modülüne bir LED flaş eşlik ediyor gibi görünüyor.

Dahası, üçüncü kamera merceği gibi görünen şeyin üzerinde AI yazısı var. Kamera yapılandırmalarıyla ilgili ayrıntılar hala yetersiz. Ancak ön taraftaki çıkartmalar bazı detayları ortaya koyuyor. Arka panelde derinlik sensörü ile birlikte 13MP kamera bulunuyor.

Tecno Spark Go 2022 Tasarımı ve Özellikleri Sızdı! Tecno Spark Go 2022 Tasarımı ve Özellikleri Sızdı!

 Tecno Spark GO 2022 Özellikleri

Ön panelde, diğer detayların bazılarına ışık tutan bazı çıkartmalar var. Telefonun, selfie kamerasını yerleştirmek için üst kısmında küçük bir nokta çentiği bulunan 6.5 inçlik bir ekrana sahip olması muhtemel. Ayrıca, ekran bir HD+ çözünürlük sunabilir.

Bunun dışında, telefon muhtemelen enerjisini sağlam bir 5000 mAh pilden alacak. Diğer dikkate değer özellikler arasında Super Boost Sistem Optimizasyonu, Soplay Music Mixer ve DTS Stereo Sound efektleri bulunur. Bu muhtemelen özel dış görünümde bulunan bir yazılım özelliğidir.

Bazı kaynaklara göre Tecno Spark Go 2022, Android 11’i kutudan çıkaracak. Ayrıca, telefonun bir MediaTek’in Helio A22 SoC’sini kaputun altına yerleştireceği bildiriliyor. 2GB RAM ile gelebilir ve iyi bir 32GB dahili depolama kapasitesi sunabilir. Ancak, Tecno Mobile bu spekülasyonları ne doğruladı ne de yalanladı, okuyucular bunları bir tuz tanesi kadar almalı.

Hatırlamak gerekirse, Tecno Spark Go akıllı telefonun 2021 varyantı bu yıl Temmuz ayında Nijerya’da resmiyet kazandı . Şirketin telefonun yükseltilmiş sürümünü başlatmak için gelecek yıl aynı ayı seçip seçmeyeceği henüz belli değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu