Tiktok Takipçi Satın Al

TEAMGROUP PD20M Manyetik Harici SSD Duyuruldu

TEAMGROUP, PD20M MagSafe uyumlu harici SSD’yi tanıttı. Bu SSD, Apple’ın MagSafe teknolojisiyle uyumlu olarak tasarlanmıştır ve iPhone’un arkasına mıknatıs ile takılabilir. Telefon için harici depolama genişletme çözümü olarak kullanılabilir. PD20M, maksimum 10 Gbps’ye kadar transfer hızı sunar. Bu, özellikle Apple iPhone’lar için tasarlanmış ilk ürün olmasına rağmen, TEAMGROUP basın açıklamasında taşınabilir SSD’nin kapasitelerini belirtmemiştir.

TEAMGROUP, bugün MagSafe uyumlu TEAMGROUP PD20M Magnetic External SSD’nin piyasaya sürülmesini duyurdu. TEAMGROUP PD20M, piyasada bulunan en hafif ve en ince MagSafe ile ilgili ürünlerden biridir. 40 gram ağırlığındadır ve sadece 0.82 santimetre ölçmektedir. TEAMGROUP PD20M, ekstra aksesuar olmadan bir mobil cihaza takılabilir ve zarif kavisli tasarımıyla rahatça elinizde tutabilirsiniz. TEAMGROUP PD20M Magnetic External SSD’nin manyetik gücü 0.8 kg’nin üzerindedir, bu da onu bir mobil cihaza anında takılabilir hale getirir. Şık ve taşınabilir tasarım, kullanıcıların değerli verilerini telefonlarında çeşitli durumlarda saklamalarını sağlar. PD20M Magnetic External SSD, USB Type-C arabirimini kullanır ve çoğu cihazla uyumludur. Bunlar arasında Apple iPhone 15 Pro ve Pro Max akıllı telefonlar da bulunmaktadır ve maksimum 10 Gbps’ye kadar transfer hızına sahiptirler. Verileri anında depolayabilen PD20M, performans ve kolaylık sağlayarak depolama kapasitesini genişletmek için ideal bir çözümdür.


TEAMGROUP, son pazar taleplerini karşılayan yenilikçi depolama çözümleri sunmaya adanmıştır ve dünya genelinde tüketicilere sofistike ve çeşitlendirilmiş depolama çözümleri sunmak için sürekli olarak yenilik ve mükemmeliyet için çalışmaktadır. PD20M Harici SSD’nin Mart ayında piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. TEAMGROUP ayrıca fiyatlandırmayı da açıklamamıştır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu