Tiktok Takipçi Satın Al

Teamfluencer Nedir?

Bu makalemizde Teamfluncer nedir? Ne iş yarar? gibi önemli soruları sizler için cevaplıyoruz. Detaylar makalemizde…


İnternet birçok başarı hikayesiyle dolu. Bunlardan bir tanesi de Teamfluencer’dır. Teamfluencer nedir diye soracak olursanız kısaca Teamfluencer sosyal medya kullanıcılarının gelir elde etmesini amaçlayan bir örgüttür.

Fakat burada farklı olan unsur reklam verenlerin organik takipçi sayısına sahip olan sosyal medya hesaplarına reklam vermesi olayıdır. Yani genellikle takipçi sayısı 500-10.000 arasında bir organik takipçi sayısına sahip olan sosyal medya hesaplarının bu şekilde gelir elde etmesine aracı olunur.

Reklam verenlerin daha az takipçi sayısına sahip hesaplara reklam vermesinin amacı da daha samimi bir reklam yapılması amacı ön plana çıkmaktadır. Tabii ki bunun yanında milyonluk hesaplara verecekleri paralarla mütevazi sayıda takipçi sayısına sahip olan hesaplara verecekleri ücret de daha uygun olacaktır.

Teamfluencer Hakkında

Teamfluencer Nedir?

Teamfluencer’a üye olmak da oldukça basittir. Twitter, Instagram hesaplarında 500-10.000 takipçi sayısına sahip olan hesaplar Teamfluencer’ın resmi hesaplarına mesaj göndererek bu topluluğa üye olabilirler. Bunun yanı sıra yakın zamanda hem iOS hem Android için uygulamaların da gelmesi beklenmektedir.

Tüm bunların yanı sıra Teamfluenceriyi bir gelir kapısı olmasının yanı sıra sosyalleşmek isteyen kişiler için de bulunmaz yerlerden bir tanesidir. Öyle ki birlikte spor yapmaktan partiye birçok farklı etkinlik de belirli zamanlarda yapılmaktadır. Teamfluencerçatısı altında bu zamana kadar 60’dan fazla markanın 150’den fazla kampanyasını üyelerle buluşturmuştur ve buluşturmaya da devam etmektedir.

Teamfluencer Nedir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu