TeknoDiot
     
     
     

Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin Tamamen Ücretsiz PUBG Lite Yayınlandı

Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin Tamamen Ücretsiz PUBG Lite Yayınlandı

PUBG hayranlarına güzel bir haberimiz var. Düşük donanımlı bilgisayarlar için PUBG Lite yayınladı. Peki, ücretsiz PUBG Lite oyuncuya neler sunuyor gelin bakalım.

Eğer düşük donanımlı bir bilgisayara sahipseniz ve PUBG hayranı olup oynayamıyorsanız bu haberimiz size göre. Bugün PUBG’nin geliştirici şirket olan BlueHole tarafından yapılan açıklama ile birlikte, düşük donanımlı bilgisayarlar için PUBG Lite sürümün test edilmeye başlandığını duyuruldu.

Şimdilik, söz konusu bu test sürecinin Tayland ile sınırlı olduğunu da belirtmekte yarar var. Henüz ülkemizde PUBG Lite’ı oynayamıyoruz ancak VPN kullanara Tayland sunucularına girip giriş yaparsanız oyuna girebilirsiniz. PUBG Lite’ı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Düşük Sistemli Bilgisayarlar İçin Tamamen Ücretsiz PUBG Lite Yayınlandı

[sp-related style=”dark” id=”31490″]

:: PUBG Lite Sistem Gereksinimi

Minimum:

İşletim Sistemi: Window 7,8,10, 64bit
İşlemci: Core i3 2.4GHz
RAM: 4GB
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000
Depolama: 4GB

Önerilen: 

İşletim Sistemi: Window 7,8,10, 64bit
İşlemci: Core i5 2.8GHz
RAM: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
Depolama: 4GB

oyunun resmi blog sayfasında yer alan bilgilere göre, düşük donanımlı bilgisayarlar için geliştirilen PUBG Lite sürümünün çok yakın bir zaman içerisinde dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara sunulacağı da özellikle belirtiliyor.

Daha az güçlü bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabilecek olan oyunun Lite sürümü, Intel Core i3 işlemcili ve Intel HD grafik işlemcisine sahip olan bilgisayarda bile oldukça akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Son olarak  Sistem dostu, oynaması ücretsiz sürüm oyunun PC versiyonunu temel alıyor. Görsel olaraksa PUBG Mobile’dan biraz daha güzel görünüyor diyebiliriz. PUBG Lite’ta, Erangel ve Miramar‘ı barındıran oyunda 100 kişilik maç yapabiliyorsunuz. Oynanış videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


GTA 5, Satış Rekoru Kırdı!

Buğra Noyan

Haftanın En Çok Satılan Steam Oyunları (11-18 Haziran)

Buğra Noyan

LoL FPS Arttırma Nasıl Yapılır?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.