Tiktok Takipçi Satın Al

Syberia: The World Before 2022’nin Başlarına Ertelendi

Syberia hayranları, 20 yıllık serinin bir sonraki oyunu için dört yıldan fazla bir süredir bekliyorlar. Birçokları için Syberia: The World Before, artık çıkması düşüncesinde.

Ne de olsa 2017’de piyasaya sürülen Syberia 3, hayal kırıklığı yaratmıştı. İlk iki oyun harikaydı, bu yüzden dördüncünün forma dönüş olacağından umutluyduk. Ne yazık ki, bir süre daha bilemeyeceğiz. Başlangıçta Aralık ayı için planlanan Syberia: The World Before, 2022’nin başlarına ertelendi.


Geliştirici ve yayıncı Microids tarafından gönderilen mesajdan, şirketin hayranları doğru yaptığından emin olmak istediği anlaşılıyor. Yeni çıkış tarihi gelecek yılın ilk çeyreğine denk gelecek ve bu da Ocak ile Mart ayının sonu arasında olacak. Oyunun lansman tarihinin ne olacağını bir süreliğine bilemeyeceğiz, ancak şirket, muhtemelen gelecek yıl olan “daha ​​fazla bilgi yayınlayacağını” yazdı.

Syberia: The World Before 2022'nin Başlarına Ertelendi

Microids mesajda, “Sizi taşıyacak ve Benoit Sokal evrenine sadık kalacak, sürükleyici bir macera sunan mümkün olan en iyi oyunu çıkarmaya kararlıyız” dedi. “Şu anda gelişimi en iyi koşullarda tamamlamak için kendimize biraz daha zaman vermemiz gerekiyor gibi görünüyor. Kate Walker’ın yeni maceralarını sizinle paylaşmak için şimdiden çok emin ve istekliyiz. Oyuncuların dizinin bir sonraki bölümü için hevesli olacağına inanıyoruz.”

Syberia: Dünyada Önce erken 2022 yılına kadar ertelendi, biz ortaya çıkacak hikaye düşünmek için daha fazla zaman var. Son oyun biraz sarsıcı bir şekilde sona erdi, ancak ana karakter Kate Walker’ın kendisini esir edenlerin elinden kurtardığı ve bir kaçış bulması gerektiği açık. Ancak, yeni oyunda teknik olarak yalnız olmayacak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu