Tiktok Takipçi Satın Al

Surface Duo Harika Bir Yazma Güncellemesi Aldı

Microsoft'un iki ekran harikası üzerine yazmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Microsoft Surface Duo‘nun harika bir başlangıcı olmadı, ancak bu Microsoft’un evcil hayvan projesini terk ettiği anlamına gelmiyor.

Şirket, Surface Duo’nun benzersiz iki ekranlı sisteminden yararlanan Swiftkey için bir güncelleme yayınladı. Swiftkey Güncellemesi Surface Duo Için Ne Yaptı? Güncelleme, Surface Duo’da Swiftkey’e sessizce sunuldu, ancak Reddit’te fahdriyami tarafından bulundu.


Başparmak Modu’na getirildiğinde, Swiftkey klavyeyi Surface Duo’da her iki ekranda da görüntüleyecektir. Bu, cihazı bir kitap gibi tutarken yazmanıza olanak tanır.

Bu, henüz Surface Duo’dan vazgeçmediklerini gösterdiği için Microsoft’tan iyi bir işaret. Sonuçta, birçok ilk olumsuz inceleme, donanım sınırlamalarından ziyade yazılımın hatalı olduğunu eleştirdi.

Microsoft, sorunları gideren ve işlevselliği geliştiren bu güncellemeleri zorlayarak, Surface Duo’yu eski günlerinden çıkarabilir.

Surface Duo’ya Yeni Bir Hayat Getirmek

Surface Duo en iyi karşılama partisine sahip değildi, ancak Microsoft yine de işe yaramaya kararlı. Surface Duo’yu cazip bir satın alma haline getirmek için Microsoft’un başka neler depoladığını kim bilebilir? Bu, Surface Duo’nun Microsoft için çalışan tek ürün olduğu anlamına gelmez.

Surface Duo Harika Bir Yazma Güncellemesi Aldı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu