Tiktok Takipçi Satın Al

Super Flower, Zillion M705 Kasasını Piyasaya Sürüyor

Super Flower, güç kaynağı üniteleri ile tanınan ve EVGA’nın bazı güç kaynağı ürünlerinin OEM’i olan bir marka, Super Flower Zillion M705 kasası ile oyun kasa pazarına giriş yapıyor. Zillion M705, üç adede kadar 120mm veya 140mm fanı destekleyen geniş bir mesh ön paneli olan hava akışı optimize edilmiş bir tasarıma sahiptir. Kasasının üst kısmı da üç adede kadar 120mm veya 140mm fanı destekler. Kasasının yanında ayrıca iki adet 120mm fanı da destekler, böylece toplamda 9 fanı destekler. Kasanın, iç kısmın iyi bir görünümünü sağlayan bir alet gerektirmeyen menteşeli temperli cam yan panel kullanır. Super Flower Zillion M705 kasası, siyah ve beyaz renklerde mevcuttur. Zillion M705’in dış görünümü, özellikle eğimli ön mesh paneli açısından Phanteks P500A’ya benzerlik gösterir. İç düzen, Zillion M705’in doğal olarak dikey grafik kart montajını desteklememesi nedeniyle farklıdır.

Ana Özellikler


Super Flower, Zillion M705 Kasasını Piyasaya Sürüyor

  • Yüksek Hava Akışlı Ön Panel
  • Alet Gerektirmeyen Temperli Cam Yan Panel
  • Üst ve Önde 360mm’ye kadar Radyatörleri Sığdırır
  • En Fazla 400mm Uzunluğunda Grafik Kartlarını Destekler
  • En Fazla E-ATX Anakartları Destekler

Fiyat ve Bulunabilirlik

Super Flower, Zillion M705 Kasasını Piyasaya Sürüyor

Super Flower Zillion M705 henüz markanın web sitesinde listelenmemiş olsa da Newegg’de zaten mevcut. Zillion M705, dört adet önceden kurulmuş 120mm ARGB fan içermeyen kasa için 79,99 dolar ve dört adet önceden kurulmuş 120mm ARGB fan içeren kasa için 89,99 dolar olmak üzere iki yapılandırmada mevcuttur, bu da gerçekten bir fırsat gibi görünüyor. Her iki yapılandırma da Super Flower’ın Newegg Mağazası’nda ön siparişe açıktır ve bu ay için bir süreyle sınırlı bir tekliftir. Zillion M705, 7 Mart 2024 tarihinde piyasaya sürülmek üzere planlanmıştır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu