TeknoDiot
     
     
     

Steve Jobs’un Yaşadığı İddia Ediliyor!

Steve Jobs'un Yaşadığı İddia Ediliyor!

Apple Kurucusu olan Steve Jobs 2011 yılında hayatını kaybetti son zamanlarda bu kişi hakkında sosyal medyada farklı söylentiler dönmekte. Ortaya çıkan fotoğrafta Steve Jobs’un Suriye’de sessiz sakin bir hayat sürdüğü iddia ediliyor. Steve Jobs yaşıyor mu ?

Reddit üzerinde bir kullanıcı tarafından paylaşılan gönderide, Steve Jobs olduğu iddia edilen bir kişinin Suriye ve Mısır benzeri bir ülkede çekilen bu fotoğrafı sosyal medyayı karıştırmaya yetti. Fotoğrafta, Steve Jobs olduğu iddia edilen kişide yerel kıyafet, ayakkabısız bir şekilde otururken görülüyor. Kişinin kolundaki saat ise dikkat çeken bir diğer detay olarak görülmüş. Reddit kullancıları arasında birçok komplo üretilirken, bu komplonun en büyük dayanağı ise Steve Jobs’un babasının Suriyeli olması.

Steve Jobs'un Yaşadığı İddia Ediliyor!

Farklı kişiliğiyle tanınan ve hakkında birçok belgesel yapılan Steve Jobs’un bu fotoğraftaki kişi olması muhtemel. Daha öncelerde de çekilme olasılığı olan bu fotoğraf hakkında en büyük teori ise ölüm numarası yaparak rahat ve huzurlu bir hayat sürmek istemişte olabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte Bu Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

Buğra Noyan

Ukrayna’yı 4G Hızıyla Lifecell Tanıştıracak

Buğra Noyan

Nintendo Switch Pro Sürümü Bu Yaz Piyasaya Sürülebilir

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.