Steve Jobs'un Yaşadığı İddia Ediliyor! - TeknoDiot.com

Steve Jobs’un Yaşadığı İddia Ediliyor!

Abone Ol 

Apple Kurucusu olan Steve Jobs 2011 yılında hayatını kaybetti son zamanlarda bu kişi hakkında sosyal medyada farklı söylentiler dönmekte. Ortaya çıkan fotoğrafta Steve Jobs’un Suriye’de sessiz sakin bir hayat sürdüğü iddia ediliyor. Steve Jobs yaşıyor mu ?

takipçi satın al
takipçi satın al

Reddit üzerinde bir kullanıcı tarafından paylaşılan gönderide, Steve Jobs olduğu iddia edilen bir kişinin Suriye ve Mısır benzeri bir ülkede çekilen bu fotoğrafı sosyal medyayı karıştırmaya yetti. Fotoğrafta, Steve Jobs olduğu iddia edilen kişide yerel kıyafet, ayakkabısız bir şekilde otururken görülüyor. Kişinin kolundaki saat ise dikkat çeken bir diğer detay olarak görülmüş. Reddit kullancıları arasında birçok komplo üretilirken, bu komplonun en büyük dayanağı ise Steve Jobs’un babasının Suriyeli olması.

Steve Jobs'un Yaşadığı İddia Ediliyor!

Farklı kişiliğiyle tanınan ve hakkında birçok belgesel yapılan Steve Jobs’un bu fotoğraftaki kişi olması muhtemel. Daha öncelerde de çekilme olasılığı olan bu fotoğraf hakkında en büyük teori ise ölüm numarası yaparak rahat ve huzurlu bir hayat sürmek istemişte olabilir.

Göz atın:   WhatsApp’ta Silinen Fotoğrafları Kurtarma Yolları

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu