bayigram.com

SteelSeries’in Yeni Oyun Ajansı Belli Oldu

Danimarka kökenli SteelSeries, Türkiye’de yoluna Gaming in Turkey ile devam edecek. Gaming in Turkey ile güçlerini birleştiren SteelSeries, bu birliktelik ile hem Türk oyun severlere hem de
oyun ve espor ekosistemine katkı sağlamayı hedefliyor.

12 senelik oyun sektörü deneyimiyle hizmet veren Gaming in Turkey ekibi, hem Türkiye’deki oyuncular için hem de Türkiye’deki oyunculara ulaşmak isteyen önemli global markalar için
SteelSeries ile beraber heyecan verici projelere imza atmak için kolları sıvadı.


SteelSeries Türkiye Ülke Müdürü İlkay Tepe, “SteelSeries olarak Türkiye’deki pazar payımızı Gaming in Turkey’in desteği ile daha da arttıracağımızı ve daha çok oyun severin kalbini kazanacağımızı düşünüyoruz. Gerçekleştiriğimiz iş birliğinden dolayı mutluluk duyduğumu belirtmek isterim’’ dedi.

SteelSeries'in Yeni Oyun Ajansı Belli Oldu

SteelSeries’in tercihi Gaming in Turkey oldu

SteelSeries’in Türk oyuncularının bildiği ve güvendiği bir marka olduğuna dikkat çeken Gaming in Turkey Kurucusu Ozan Aydemir ise “Özellikle akıllı telefonların penetrasyonu ile artan mobil oyunlar için de özel ekipmanlar gerekiyor. Ülkemizde bazı oyunlar özellikle emülatörlerle klavye ve mouse ile de oynanıyor. Kulaklık konusu ise esporla ilgilenen ve oyundan keyif alan herkes için çok önemli bir kriter.

SteelSeries ile önümüzdeki dönemde hem mobil oyunlarda hem de farklı projelerde özel içerikler yaratarak markanın kalitesini ve gücünü ortaya çıkartmak için çalışacağız. SteelSeries’le yaptığımız bu birliktelikten dolayı mutluyuz” diyerek konuyla ilgili görüşlerini ekledi. Gaming in Turkey ve SteelSeries’in birlikteliğinin 2019 konuları arasında SteelSeries’in çok yakında sektöre sunacağı yeni seri kulaklıklar ve klavye de bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu