Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 61 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Steam durmak bilmiyor! Steam’de yer alan 61 TL’lik oyun kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu.

Steam oyununun kısa süreliğine tamamen ücretsiz hale getirildiğini müjdelemiştik. Şimdi ise bir başka ücretsiz oyun haberi birlikte yeniden karşınızdayız. Bu sefer ise yetkililer 61 TL’ye satılan oyunu tamamen ücretsiz hale getirdi.


Sins of a Solar Empire: Rebellion isimli oyun 12 Haziran 2012 yılında Steam’de yer aldı. Sins of a Solar Empire: Rebellion oyunu eski olmasına rağmen güzel atmosfer yaratan bir oyun. 61 TL’lik Sins of a Solar Empire: Rebellion oyunu kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu. Tamamen derken yani kütüphanenizde sınırsız kalacak şekilde oyunu alabiliyoruz.

Pek çoğu, diplomasinin nihayetinde savaşı bitireceği konusunda umutluyken, kontrol eden grupların tükenmiş iktidarı ile birlikte, yapılması gerekenler konusunda farklı görüşler, katılan grupların parçalanmasına yol açtı.

Trader Acil Durum Koalisyonunun sadık üyeleri, savaşın geri kalanını sürmek için daha fazla savunmaya odaklanarak bir izolasyon politikası benimsiyor. Koalisyona karşı isyan edenler tamamen barbar bir görüşe bürünüyorlar ki, barışı getirmenin tek yolu nihayetinde onlara karşı çıkan herkesi ezmek, özellikle de xenos.

Tarihlerinde ilk defa savaş, Advent Unity’de bir şizm yaratır. Sadıklar, Tacirlere karşı intikam politikalarını sürdürmeye ve diğerlerini Birlik’in nüfuzuna asimile etmeye çalışıyorlar. Ancak, Advent şüphelisi içinde diğerleri, içten gelen yozlaşan bir etkinin, Birlik’i kendi uygun kaderinden saptırdı.

Sins of a Solar Empire: Rebellion Ücretsiz Kütüphanenize Ekleyin!

61 TL‘lik oyunaburaya tıklayarak steam sayfasına ulaşıyoruz. Tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Steam hesabınıza girerek oyunun sayfasında yer alan yeşil kutucuğun içinde yer alan “oyunu yükle” seçeneğine tıklamak ve kütüphanenize otomatik eklenecektir. Şimdiden iyi oyunlar efendim!

Steam'de 61 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu