Ancestors Legacy Oyununu Ücretsiz Oynama İmkanı

Steam’de 57 TL’lik Oyununu Ücretsiz Oynama İmkanı

Abone Ol 

Ancestors Legacy oyununu 3 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. İşte tüm detaylar…

takipçi satın al
takipçi satın al

Oyunun çıkış tarihi 22 May 2018‘ dir. Geliştiricisi Destructive Creations Yayıncısı ise 1C Entertainment‘dir. Strateji ve Orta Çağ türünde bir oyundur. Çok oyunculu da oynanmaktadır. Oyunun incelemeleri ise çok olumlu olduğu gözlemleniyor. Gelelim oyunun tanıtımına;

Steam'de 57 TL'lik Oyununu Ücretsiz Oynama İmkanı

Orta Çağ Avrupası boyunca geniş bir dizi kampanyada fırtınalı olarak ordunun emrini alın. Mevcut dört ülkeden birini – Viking, Anglo-Saxon, Alman, Slav – seçerek, düşman kamplarını, köyleri ve kasabaları fethetmek, yağmalamak ve yağmalamaktan daha fazlası ile görevlendirileceksiniz. Sadece mevcut taktiksel seçeneklerden yararlanarak, çevrenin stratejik avantajlarından yararlanarak ve geçici üsler ve yerleşimlerinizi yöneterek, zafer kazanacaksınız.

Steam'de 57 TL'lik Oyununu Ücretsiz Oynama İmkanı

Atalar Mirası, Orta Çağ’daki tarihsel olaylardan etkilenen, tarih esinli bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Oyun, Unreal Engine 4 teknolojisi sayesinde çok geniş detaylarla işlenen geniş savaş meydanlarında büyük ölçekli, takım tabanlı savaşlar ile kaynak yönetimini ve temel binayı birleştiriyor. Daha önce hiç olmadığı gibi orta yaş kanlı kanı deneyimleyin, bir düğmeye basarak savaşın tam ortasında sizi saran sinematik aksiyon kamerası sayesinde.


*Oyun Teklifin geçerlilik süresi: 3 Aralık‘ tır. Oyun 3 Aralık tarihine kadar %50 indirim ile 28,50 TL‘dir. Almak isterseniz acele etmenizi tavsiye ederiz. Oyunun steam sayfa linki için de buraya tıklamanız yeterli…

Göz atın:   Epic Games Store Açıldı, Her Ay 3 Oyun Ücretsiz! Steam'e Büyük Rakip mi?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu