TeknoDiot
     
     
     

Steam’de 40 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam’de 40 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam‘de bir ücretsiz oyun daha kısa süreliğine oynanabilir durumda. Train Simulator oyunu kısa süreliğine ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

Steam‘de Train Simulator serisinde ayrıca indirimde mevcut. Train Simulator 2018 oyunu 61 TL yerine sadece 30,50 TL olarak indirimde mevcut. Tabi bizim ana maddemiz Train Simulator oyunu normal bir sürüm olan Train Simulator kısa süreliğine oyuncular için oynanabilecek durumda. Train Simulator’ı PC’nize indirerek 1 günlüğüne ücretsiz oynayabileceksiniz. Train Simulator’ın normal fiyatı 40 TL olduğunun altını çizelim.

Steam’de 40 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

[ilgiliicerik icerik_id=”18609″]

:: Train Simulator İçin Son 20 Saat!

Train Simulator sizi bir Dünya trenine, sizi ne zaman, nerede ve ne zaman yapacağınıza karar vereceğiniz bir yere götürecek şekilde tamamlar. Çok çeşitli farklı locos’lara hakim olmanın ve yolları her yönde öğrenmenin zorluğunu yaşayın. Kendi rotalarınızı ve senaryolarınızı oluşturmak için güçlü araçlarla yaratıcı potansiyelinizin kilidini açın ve koleksiyonunuzun sürücü, yolcu veya tren yolu perspektifinden tadını çıkarın. Trenler hakkında ne seviyorsan sevin, Tren Simülatörü kapsıyor. Train Simulator oyununu ücretsiz şekilde oynamak için tek yapmanız gereken buraya tıklayarak “Oyunu Oyna” butonuna basarak PC’nize ücretsiz bir şekilde kurduktan sonra Train Simulator‘ın tadını çıkarın.

Steam’de 40 TL Olan Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

[ilgiliicerik icerik_id=”18492″]

:: Train Simulator Sistem Gereksinimi

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1
  • İşlemci: 2.8 GHz Core 2 Duo (3.2 GHz Core 2 Duo recommended), AMD Athlon MP (çok işlemcili varyant veya karşılaştırılabilir işlemciler)
  • RAM: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB – 1GB with Pixel Shader 3.0 (AGP PCIe only)
  • DirectX: 9.0c
  • Depolama: 40 GB
  • Ses: Direct X 9.0c

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


LG Deneyimini Yaz, İndirim Çekini Kap!

Hüseyin Ceylan

GTA 5’te Bu Mod Sayesinde Uzaya Gidin!

Buğra Noyan

Space Soldiers WESG Finallerinde İkinci Oldu!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.