Amazon Türkiye'de Kaçırılmayacak İndirimler - TeknoDiot.com

Amazon Türkiye’de Kaçırılmayacak İndirimler


Amazon.com.tr’den mobil alışveriş uygulaması’na özel indirim.

Amazon Türkiye müşterileri 10-14 Ağustos tarihleri arasında Mobil Alışveriş Uygulaması’ndan yapacakları 120 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL değerinde indirim kodu kazanıyor.

Amazon Türkiye bugün yaptığı açıklamayla Mobil Alışveriş Uygulaması’na özel indirim kodu kampanyasını duyurdu. Bugünden itibaren geçerli olacak kampanya ile tüketiciler, 14 Ağustos gün sonuna kadar Mobil Alışveriş Uygulaması’ndan yapacakları 120 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 20 TL değerinde indirim kodu kazanıyor.

Amazon Türkiye'de Kaçırılmayacak İndirimler

Hem yeni hem de mevcut müşterilerinin yararlanabileceği kampanya, tüketicilere, bebek ürünlerinden elektroniğe, ev ve mutfaktan modaya, güzellik ve kozmetikten kitaba kadar birçok farklı kategoriden binlerce ürüne Amazon.com.tr güvencesiyle ulaşma fırsatı sunuyor.

Her kullanıcının bir kez katılabileceği kampanyada indirim kodları tüm kullanıcılarının hesaplarına otomatik olarak tanımlanıyor. Kodlar, Mobil Alışveriş Uygulaması’ndan yapılan alışverişlerin ödeme sayfasında kullanılabiliyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu